Не пропусти

На Вознесенщині представили стратегію розвитку району на трирічний період

image

Засідання Ради регіонального розвитку Вознесенщини, яке відбулося сьогодні 12 лютого, було спрямоване не лише на підведення підсумків, а й на розробку стратегії розвитку району на найближчі три роки. Адже саме на такий термін нині розробляють стратегічне планування всі громади нашої країни.

В роботі ради взяли участь заступник голови Миколаївської обласної державної адміністрації Валентин Гайдаржи, депутат Миколаївської обласної ради Григорій Ташлик, перший заступник голови райдержадміністрації, виконувач функцій та повноважень голови райдержадміністрації Тетяна Панова, голова районної ради Іван Бурдін, Вознесенський міський голова Віталій Луков.

img_20190212_101158

На виконання Указу Президента України Петра Порошенка від 06 грудня 2018 року №412/2018,27 листопада 2018 року відбулося засідання ради регіонального розвитку Миколаївської області, яка дала старт важливому і відповідальному процесу – формування 3-річного плану розвитку регіону.

img_20190212_101033

На виконання доручення, створенні ради на місцях організували роботу по формуванню планів регіонального розвитку громад на 2019-2021 роки разом з мешканцями населених пунктів на  сходках, зборах, круглих столах, в трудових колективах. При обговорені планів особливу увагу приділено побажанням, пропозиціям, рекомендаціям, порадам мешканців громад за місцем проживання.

Взявши слово до виступу Валентин Гайдаржи, зазначив, для того, щоб рухатись вперед, потрібно розуміти, що на місцях планує громада в різних сферах діяльності. Громада повинна визначитись з пріоритетами. Наступним кроком громада повинна включитись у розробку проектів та визначитись з джерелами фінансування. На останок – сама реалізація цих проектів та контроль за виконанням. «Маю надію, щоб всі ваші напрацювання не залишились просто нереалізованими пропозиціями, але все ж таки втілились в життя», — повідомив заступник голови облдержадміністрації.

Далі посадовець акцентував увагу присутніх на тих напрямках, які заслуговують і потребують уваги при формуванні Перспективного плану розвитку територій на майбутні роки.

Звітуючи про зроблене протягом останніх років у нашому районі під час Ради регіонального розвитку Вознесенщини, очільник райдержадміністрації Тетяна Панова проаналізувала ті зміни, які відбулися протягом цього часу у кожній галузі.

«Я пропоную згадати, що нам вдалось зробити за останні роки та який фундамент вдалося закласти на перспективу», — наголосила Тетяна Панова. За її словами останні кілька років на інфраструктурні проекти Вознесенщини тільки за рахунок ДФРР вкладено 6 млн.грн., за рахунок «зони спостереження» — близько 7 млн.грн. Сьогодні фінансовий ресурс громад значно збільшився 52 %  усіх надходжень залишаються на місцях, що дає можливість розвиватися територіальним громадам. Керівник повідомила, що в умовах кардинальних змін, які відбуваються в державі, освіта не може існувати за межами реформаційних процесів. Відповідно до вимог Нової української школи придбано 243 комплекси зручних, сучасних меблів, 48 комплектів комп’ютерного обладнання. Також за рахунок коштів субвенції з обласного бюджету місцевим бюджетам на реалізацію мікропроектів місцевого розвитку реалізовано 5 мікропроектів на суму 770,5 тис. грн., а саме: придбано автомобіль швидкої допомоги для Бузької амбулаторії, башту Рожновського в село Григорівка, відремонтовано пункт здоров’я в селищі Щербанівське.

img_20190212_103907

На обійшла увагою очільник району ремонт доріг, який був виконаний в напрямку села Щербані (22 км), а також до села Новосілки та в напрямку до кордонів з Братським районом. На останок Тетяна Панова повідомила про придбання житла 10 дітям сиротам.

Основні напрямки Перспективного плану розвитку Вознесенського району на період 2019-2021 років представила учасникам Тетяна Панова, зокрема ремонти доріг комунальної власності в населених пунктах; реконструкції систем зовнішнього освітлення; ремонти систем водо забезпечення; ремонти закладів культури, освіти та охорони здоров’я; придбання шкільних автобусів; залучення інвестицій на проекти, які стануть поштовхом для економічного зростання, створення нових робочих місць, наповнення місцевих бюджетів.

img_20190212_104205

img_20190212_104205

http://voznesensk.mk.gov.ua/ua/news/?id=65468

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.