Не пропусти

Відбулася нарада директорів районних закладів загальної середньої освіти та завідуючих закладів дошкільної освіти

image

08 лютого року відбулася нарада директорів  закладів загальної середньої освіти та завідуючих закладів дошкільної освіти.

Розглядалось питання   про стан фінансово – господарської діяльності, виконання бюджету  в закладах освіти у 2018 році та фінансування навчальних закладів у 2019 році.

img_20190208_091017

З питання профілактики  вірусних захворювань у навчальних закладах району  виступила  Жарська Г.А., головний лікар Вознесенського  району.  Було вказано про те,що найефективнішим способом профілактики грипу є вакцинація. Оптимальний час введення вакцини – початок осені (вересень–жовтень). Разом з тим, щеплення рекомендують робити і в більш пізні терміни – впродовж всього сезону грипу. Всупереч поширеному міфу, вакцинація не ослаблює, а посилює здатність організму протистояти грипу. Імунітет після введення вакцини формується через 7-14 днів.

За рекомендацією ВООЗ для забезпечення максимального захисту від вірусів, циркуляція яких очікується саме цього сезону, щорічно змінюється штамовий склад вакцин.  Також  було приділено  велику вагу у своєму виступі про спалах кору в Україні. В Україні триває спалах кору – одного з найбільш заразних захворювань, відомих у світі. Ліків від кору не існує, єдиний надійний метод профілактики захворювання — вакцинація.

img_20190208_090945

Спалахи кору мають циклічний характер і відбуваються кожні 5—6 років. Головна причина спалахів — низьке охоплення щепленнями. 2017-го року менше половини українських дітей отримали щеплення від кору за графіком. Із вересня 2018 року, за рішенням оперативного штабу МОЗ з реагування на ситуацію з кором в Україні, тривають посилені заходи з імунізації, щоби захистити якомога більше дітей і запобігти епідемії.

Про організацію навчально – виховного процессу в закладах освіти виступила Домбровська Л.І., спеціаліст Вознесенского міжрайонного управління Головного управління Держспоживслужби  в Миколаївській області, яка ознайомила з особливостями  та дотриманням  санітарно  — гігієнічних норм в навчальних закладах.

  З питання  про впровадження  районного освітнього проекту «Дизайн школи територія комфорту, позитиву,успіху», що передбачає створення нового освітнього простору  нової української школи , зокрема створення  внутрішнього дизайну інтер’єрів  шкільних приміщень   та  зовнішього ектер’єру  школи  виступила   Лопатинська Л.В., завідувач  районного методичного кабінету КУ ВЦОЗО.

Про особливості  проведення  державної підсумкової атестації та зовнішнього незалежного оцінювання  у  2018 – 2019 навчальному році.

http://voznesensk.mk.gov.ua/ua/news/?id=65425

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.