Не пропусти

Перекриття автодороги Р-55 «Одеса-Новий Буг» у Веселиново хочуть відкласти! Влада обіцяє ремонт

51975476_2430609787225434_6547209070409940992_n51579860_2430629680556778_5265159528667676672_n

Шановні Веселинівці та всі, хто слідкує за ходом вирішення проблеми бездоріжжя в нашому селищі та районі повідомляємо!!!
На сьогоднішній день ми отримали письмові відповіді від голови Веселинівської районної державної адміністрації, голови селищної ради та районної ради підтримкою.
Головою селищної ради на основі нашого клопотання за підтримки селищних депутатів було складено звернення до голови Миколаївської обласної державної адміністрації та в.о. начальника Служби автомобільних доріг у Миколаївській області про стан доріг у нашому районні, та прохання провести капітальний ремонт автомобільних доріг загальнодержавного значення Р-55 Одеса-Вознесенськ-Н.Буг та Т-1506 Миколаїв-Доманівка-Берізки. А також з метою дотримання власниками великовантажних транспортних засобів норм навантаження можливість встановлення вагового комплексу в нашому селищі.
Заступником голови районної ради було повідомлено, що Веселинівська районна рада, не одноразово підтримувала звернення про ремонт доріг, які направляли сусідні райони до Кабінету Міністрів України. Розгляд нашого колективного звернення Веселинівська районна рада має намір розглянути на профільній постійній комісії, що відбудеться 18 лютого поточного року.
Головою Районної державної адміністрації було негайно повідомлено Службу Автомобільних доріг у Миколаївській області з проханням вжити негайних заходів, щодо зняття соціальної напруги в районі з питання незадовільного стану автомобільних доріг Р-55 та Т-1506, та надати відповідь про заплановані роботи з поліпшення якості дорожнього покриття. На сьогоднішній день відповіді не отримано. Також повідомлено голову обласної державної адміністрації. На що він негайно відреагував.
13 лютого, о 10,00 в нашому районі буде проведена рада регіонального розвитку, на яку запрошені активісти головою Веселинівської районної державної адміністрації для вирішення дорожнього питання та роз’яснення кошторису на цей рік, у якому будуть приймати представники Миколаївської обладміністрації. Також просимо усіх небайдужих надсилати свої питання, побажання та пропозиції у коментарях, для того, щоб вирішити найболючіші теми нашого району.
В зв’язку з такою реакцією Миколаївської обласної адміністрації на наше звернення повідомляємо, що основної цілі досягнуто. Звернено велику увагу на стан доріг в нашому районі. Органи влади готові до спілкування та вирішення нашої проблеми. А тому, поки що, вважаємо недоцільним проводити акцію 10 лютого. Пропонуємо не поспішати та скласти подальший план дій тільки після засідання в середу, та коли будемо мати відповідь від Служби Автомобільних Доріг та звернення районної ради.

НАШЕ ВЕСЕЛИНОВЕ

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.