Не пропусти

У Дорошівській ОТГ мешканці вимагають документального оформлення громадських пасовищ

Втілення в життя одного з пріоритетних напрямків розвитку Дорошівської ОТГ.

Після проведених зборів у Білоусівці та Дорошівці були визначені першочергові завдання, які потребують вирішення протягом 2019-2021 років.
Одним з таких завдань було питання щодо оформлення громадських пасовищ. Сільська рада вже почала рух у цьому напрямку. Адже перед новим роком мешканцями Дорошівки піднімалося питання щодо оформлення ділянки для випасання худоби. Представники сільської ради показали землю, яка передбачена для таких цілей та запропонували обрати уповноваженого для оформлення документів.

Мешканці з вул.Гончаренко обрали відповідального, який разом із землевпорядником поїхали у землевпорядну організацію, прорахували, скільки потрібно землі (згідно поголів’я), прорахували кошти, які потрібні для оформлення даної ділянки.
Після проведеної роботи була призначена зустріч сільського голови Олександра Ігнатова з людьми, що бажають оформити пасовище, на якому випасають свою худобу. Сільський голова запропонував звернутися з колективним клопотанням у сільську раду, щоб була розглянута можливість часткового або повного фінансування в оплаті за документацію.
На наступному тижні плануємо зустріч з мешканцями Білоусівки щодо оформлення громадських пасовищ. Потрібно також обрати уповноваженого та включити всі пасовища, які використовуються для випасання худоби. Сільська рада готова надати дозвіл, допомогти в оплаті та оформленні.
Шановні жителі Дорошівської ОТГ не будьте байдужими та поставтеся відповідально до вирішення цього питання!

https://doroshivska-gromada.gov.ua/news/1549261526/

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.