Не пропусти

Колективне звернення вознесенців, щодо намірів КП «Водопостачання м. Вознесенськ» про підвищення тарифів на водопостачання та водовідведення!

download

Директору

КП «Водопостачання м. Вознесенська»

Вдовіченку О.Г.

Мешканців м. Вознесенськ

КОЛЕКТИВНЕ ЗВЕРНЕННЯ

Шановний Олексій Григорович!

Розглянувши звернення КП «Водопостачання м. Вознесенська» щодо намірів про коригування тарифів на водопостачання та водовідведення від 28 січня 2019 року, повідомляємо наступне:

По-перше, розрахунки надані Вашим підприємством не є прозорими, а тому витрати економічно не обґрунтовані, та потребують конкретизації. Так, проаналізувавши, приведений Вами, «Плановий розрахунок тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення на 2019 рік», виникають питання по наступним статтям:

1.4.4. податки в сумі 283,01 тис. грн – доцільно конкретизувати, які саме податки закладено до цієї статті. Чи не внесені до даних витрат податки на нерухоме майно, а саме на землю та нерухоме майно відмінне від земельної ділянки, зі сплати яких, міська рада надає пільги КП «Водопостачання м. Вознесенська»;

1.4.5. інші витрати в сумі 996,39 тис. грн;

2.5 інші адміністративні витрати на суму 257,27 тис. грн;

3.4 інші витрати на збут в сумі 205,64 тис. грн.(загальна сума по цим трьом статтям 1,46 млн. грн, та складає близько 10% собівартості з ПДВ) – що це за витрати? На папір, канцтовари, гігієнічні засоби, премії керівнику чи бухгалтеру, чи може благодійні внески до фонду «Солідарність», і т.д. на скільки вистачить уяви. Дані статті економічно не обґрунтовані, тому плановий розрахунок потребує доопрацювання та конкретизації.

Тому вважаємо, що Ваше звернення не відповідає абз.2 (не повна інформація про структуру тарифу та витрати за елементами) та абз.3 (не доведено, що тариф економічно обґрунтований) п.2.3 та п.2.7 (інформація про складові тарифу не повна) Наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України «Про затвердження порядку доведення до споживачів інформації про перелік житлово-комунальних послуг, структуру цін/тарифів з обґрунтуванням її необхідності та про врахування відповідної позиції територіальних громад» №390.

По-друге, основною метою підвищення рівня тарифів Ви вважаєте усунення збитковості підприємства. Повідомляємо Вас, що власником  КП «Водопостачання м. Вознесенська» є Територіальна громада міста Вознесенська, тому основною метою створення підприємства є забезпечення громади міста Вознесенська якісними послугами водопостачання та водовідведення, а не отримання прибутку. В зв’язку з чим, отримані збитки, в разі доведення Вами тарифів економічно обґрунтованими, пропонуємо профінансувати з міського бюджету. З цією пропозицією готуємо звернення до міського голови Лукова В.Д., та просимо Вашого сприяння у вирішені питання, як депутата міської ради. Згідно Ваших планових розрахунків, сума збитків може становити до 3,6 млн. грн.

По-третє, у 2018 році з бюджету міста на реконструкцію КНС-1 було витрачено 6 млн. грн, з якою ціллю проводилася реконструкція та яка ефективність від цього проекту, якщо тарифи на послуги водопостачання та водовідведення не вдається втримати на рівні 2018 року?

 

Вважаємо, що проблема, піднята нами у цьому зверненні є критично важливою для мешканців міста Вознесенськ, тому вимагаємо від Вас вжити всіх можливих дієвих заходів з метою залишити незмінними тарифи на послуги водопостачання та водовідведення.

Відповідь просимо надати у встановлений законом термін, та надіслати за адресою: 56507, Миколаївська обл., м. Вознесенськ, вул.

Додаток до звернення: дані з підписами мешканців м. Вознесенськ.

 

З повагою, надією на порозуміння

 

 

screenshot_12screenshot_13
Із-за нестачі часу під зверненням зібрали 64 підписи.

Ініціатором підвищення тарифів було надано на обговорення питання мінімально можливий строк — 7 діб, законодавством передбачено від 7 до 14.
ДЯКУЮ НЕБАЙДУЖИМ МЕШКАНЦЯМ МІСТА.

1 комментарий

  1. БЫВАЛЫЙ

    Вдовиченко как депутат нихрена не беспокоится за людей,а плотно лежит под Луковым и Сметаной. Депутат,глава бюджетной комиссии,руководитель КП и т.д и т.п.- ну не борзота,он будет думать за людей? Повышение тарифа — это свинство со стороны Лукова и его каманды. Блядь,сколько бюджетных денег угрохали на водоканал,БОС,а результат -хрен. Теперь будем слушать басни лукавого о повышении тарифа на проезд. У нас что, автогаз подорожал,доллар растет или увеличилась протяженность маршрутов? Охренел Луков вместе с Пипией,пора их уже пи@дить,никак не нажрутся.

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.