Не пропусти

В районе Вознесенска стартовали неотложные дорожные работы на трассах государственного значения

Со вчерашнего дня на участках дороги от Николаева до Новой Одессы начаты первоочередные неотложные работы. Сегодня аналогичные работы ведутся в районе города Вознесенска.

Об этом на своей странице в сети Фесбук сообщил заместитель председателя Николаевской областной государственной администрации Валентин Гайдаржи.

51268302_1578562768912694_3119247258877427712_n51208944_1578562752246029_218540735023022080_n

Заместитель председателя ОГА отметил, что в конце прошлой недели по поручению председателя Николаевской ОГА Алексей Савченко профильным службам поставлена ​​задача — при благоприятных погодных условиях начать осуществление первоочередных неотложных работ на дорогах государственного значения.

«Со вчерашнего дня на участках дороги от Николаева до Новой Одессы работы уже начаты. Сегодня аналогичные работы начаты в районе города Вознесенска. Все выполняется горячим асфальтом», — сообщил Валентин Гайдаржи.

Акцентировано, что к более масштабным работам подрядные организации смогут приступить с наступлением стабильной сухой погоды при температуре +5.

 

https://svidok.info

На ремонт доріг державного значення на території Миколаївщини спрямовано майже 1 млрд грн.

На дорогах Н-14 (Кропивницький-Миколаїв), Н-11 (Дніпро-Кривий Ріг-Миколаїв) і Т1507 (Миколаїв – Парутіно – Очаків) у 2019 році розпочнуться ремонтні роботи. По всім основним видам робіт вже проведено торги та укладено договори. За сприятливих погодних умов підрядні організації вже готові виконувати роботи. Про це розповів заступник голови Миколаївської облдержадміністрації Валентин Гайдаржи під час тематичного брифінгу у понеділок 4 лютого.

Як проінформував заступник голови ОДА загалом на ремонт автошляхів Миколаївщини, які знаходяться на балансі Служби автомобільних доріг Миколаївської області у 2019 році передбачено 976 млн грн.
З них 500 млн грн виділено на дорогу Н-14. Наразі проведені торги і заключені договори на 4 ділянках на загальну суму 378 млн грн. І за дорученням очільника області Олексія Савченка за сприятливих погодних умов роботи розпочнуться на ділянках через населені пункти Водяно-Лорино і Восіятське та дорогою між ними.

На ремонт автошляху Н-11 виділено 200 млн грн. Пріоритетним є ремонт дільниці між Новим Бугом та Баштанкою. Окремо виділено 60 млн грн на ремонт ділянки траси М-14 (Миколаїв – Одеса) та 50 млн грн на ремонт дороги Т1507.

«По всім основним видам робіт вже проведено торги та укладено договори. За сприятливих погодних умов підрядні організації вже готові виконувати роботи. Нагадаю, що голова Миколаївської ОДА Олексій Савченко знаходиться на постійному зв’язку з керівником Укравтодору Славоміром Новаком та Міністром інфраструктури України Володимиром Омеляном, тому процес ретельно контролюється», — зазначив Валентин Гайдаржи.

Він також відмітив, що після завершення ремонт на зазначених ділянках роботи будуть продовжуватися в напрямку міста Миколаєва.

Валентин Гайдаржи окремо акцентував, що пріоритетом для облдержадміністрації є забезпечення проїзду до закладів охорони здоров’я, освіти та інших соціально важливих об’єктів.

«Ще раз хочу загострити увагу по планах на 2019 рік. Як наголошував голова ОДА Олексій Савченко першочергове завдання – забезпечення проїзду до соціально важливих об’єктів. Це опорні школи, для того, об шкільний автобус міг нормально пересуватися по цим дорогам, це амбулаторії. Зараз завершується будівництво 14 сільських амбулаторій, вважаємо доцільним і першочерговим забезпечити проїзд до них. Бо це можуть бути дороги державного значення на балансі САД, на балансі управління інфраструктури, і можуть бути комунальними дорогами. У всіх служб є джерела фінансування, в тому числі за рахунок субвенції допускається фінансування комунальних доріг і ми плануємо їх використати в тому числі на ремонт доріг комунальної форми власності. Будемо враховувати й аварійні ділянки та інші соціальні об’єкти в кожній території», — сказав Валентин Гайдаржи.

Нагадаємо, що з учорашнього дня за дорученням голови Миколаївської облдержадміністрації Олексія Савченка на ділянках дороги Н-24 від Миколаєва до Нової Одеси розпочато першочергові невідкладні роботи. Сьогодні аналогічні роботи ведуться в районі міста Вознесенська.

Раніше повідомлялось, що відсоток виконання дорожніх робіт у 2018 році по Службі автомобільних доріг складає 95,7%, дорожній фонд Миколаївської області використано на 91%.

Врахування думки місцевих громад під час ремонту місцевих доріг є обов’язковим — це принципова позиція голови ОДА, — Валентин Гайдаржи.

За підсумками минулого року шляхом експлуатаційного утримання, дрібного і середнього ремонту було забезпечено проїзд 731 км доріг, що перебувають на балансі управління інфраструктури Миколаївської ОДА. В той же час, ділянки, на яких проводились роботи з ремонту чи утримання, визначались обов’язково за участі представників місцевих громад. На цьому наголосив заступник голови Миколаївської облдержадміністрації Валентин Гайдаржи.

Валентин Гайдаржи нагадав, що у 2018 році до свого дорожнього фонду Миколаївська область отримала субвенцію у розмірі 287 млн грн – на експлуатаційне утримання, дрібний і середній поточний ремонт доріг категорій «О» і «С», які перебувають на балансі управління інфраструктури облдержадміністрації. Відповідно, і безпосереднім замовником виконання дорожніх робіт стало управління інфраструктури ОДА, а фахівці підрозділу спільно з депутатами різних рівнів та головами сільських рад постійно контролювали хід виконання робіт на автошляхах.

«Що стосується освоєння коштів субвенції, то минулого року ми отримали субвенції в розмірі 287 млн грн. При цьому ми не ставили собі завдання «для галочки» зробити нашвидкоруч дві дороги і освоїти кошти. Ми звернулись до голів ОТГ, сільських голів, голів райдержадміністрацій, депутатів обласної ради з пропозицією спільно визначити пріоритети – які саме ділянки потрібно першочергово привести до ладу та забезпечити проїзджаємість. До речі, це принципова позиція голови облдержадміністрації Олексій Савченко – для утримання і поточного ремонту доріг, що на балансі області, ми обов’язково враховуємо думку місцевих громад», — прокоментував Валентин Гайдаржи.

Заступник очільника області пояснив, що більше близько 70% доріг, що минулоріч були передані на баланс області, не мають асфальтобетонного покриття – дороги переважно щебеневі. Однак, незалежно від того, що це за дорога роботу планували винятково опираючись на потреби місцевого населення.

«Ми спілкувались із головами сільських рад, з місцевими жителями, депутатами регіону, тому відштовхувалися і планували свою роботу залежно від їхніх побажань та потреб. Поки що не все заплановано і не все зроблено. На жаль, впродовж багатьох років на дороги цих категорій практично не виділялось значного фінансового ресурсу. Загальна протяжність таких доріг на балансі області складає більше трьох тисяч кілометрів, однак, тим не менш, за минулий рік ми забезпечили проїзд на 731 кілометрах. Наразі ми спільно з місцевими громадами формуємо список доріг, якими управління буде займатись цього року», — підкреслив Валентин Гайдаржи.

Як пізніше розповів в.о. начальника управління інфраструктури облдержадміністрації, Микола Склонний (Микола Миколайович Склонний), у 2019 році вже було здійснено декілька виїздів на дороги, що перебувають на балансі ОДА: «Як приклад — на початку року ми отримали звернення від громади і терміново відреагували – забезпечили проїзд на автомобільній дорозі О-150204 «Піски-Баштанка-Новопавлівка». Продовж автошляху та на окремому відрізку довжиною 8 км від Баштанки до с. Зелений Клин проводились роботи з експлуатаційного утримання. Більшість дороги потребує ремонту, тому найближчим часом, за сприятливих погодних умов, на проблемні ділянки ми плануємо направити дорожню техніку та матеріал, необхідні матеріали для забезпечення проїзду. Також ця дорога буде включена до списку тих, що підлягають ремонту на 2019 рік».

Тривають роботи і на інших дорогах, балансоутримувачем яких є управління інфраструктури Миколаївської облдержадміністрації. Так, на автодорогах загального користування місцевого значення С-151701 «Нечаяне-Очаків-Баланове» та С-151702 «Лиманне-Сонячне-Кам’янка» в Очаківському районі забезпечується проїзд з метою підвозу школярів із сіл Сонячне та Баланове до с. Кам’янка.

Нагадаємо, що під час виконання дорожних робіт (утримання чи ремонту) пріоритетом, визначеним головою облдержадміністрації Олексієм Савченком, є першочергове забезпечення проїзду до опорних шкіл Миколаївській області, сільських амбулаторій та інших соціально важливих об’єктів.

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.