Не пропусти

Велика рада перспективного розвитку Вознесенська: офіційна версія

Велика рада перспективного розвитку Вознесенська — результати!

Останнім часом в соціальних мережах люди досить сильно критикували міську владу Вознесенська. Спочатку за погані дороги, потім за, начебто, відсутність протиожеледної обробки міста. Крім того, люди ставили питання про те, куди пішли бюджетні кошти в попередні роки. Міський голова міста Вознесенська звик дивитися людям в очі чесно і відкрито. Він ніколи не ховається за фальшиві інтернет-сторінки, а відкрито відстоює позицію, яку обрав. Тому було прийнято рішення організувати зустріч з небайдужими містянами для того, щоб особисто відповісти людям на усі болючі питання. Заздалегідь містян оповістили про цей захід. На Раду міг прийти будь-який мешканець. Вхід був абсолютно вільний. Нажаль, більша половина тих, хто критикував, не прийшла.

Після недовготривалого вступу, в якому Віталій Луков розповів про основні рішення, прийняті ним заради процвітання міста, усі охочі мали змогу висловити будь-які претензії. Крім того, очільник міста запропонував формат зустрічі таким чином, щоб люди надали свої пропозиції щодо покращення життя міста, які втілюватимуться протягом 2019-2021 років. Таким чином, зустріч мала на меті скоригувати План перспективного розвитку нашої громади на зазначені роки. Міський голова дав свої пропозиції та бачення подальших покращень Вознесенська і запропонував людям надати свої.

Як виявилося в процесі діалогу, абсолютна більшість питань мала логічне і просте пояснення. При цьому лише кілька містян реально надали свої пропозиції щодо покращення інфраструктури міста та з інших питань розвитку.

Так, керівник Вознесенського навчально-виробничого підприємства «УТОС» запропонувала реконструювати тротуар по вулиці Шевченка таким чином, щоб він був пристосований для пересування людей з вадами зору. Пропозиція пов’язана з тим, що саме по цій вулиці такі люди кожного дня ходять на роботу та в особистих справах.

Люди з вулиці Осадчого звернули увагу на її жахливий стан. Таким чином, вони підтвердили необхідність включення її ремонту до Плану перспективного розвитку.

Слушне питання було підняте щодо дитячого садка № 5, який нещодавно був розформований у зв’язку із непридатним до використання за призначенням станом будівлі. Наразі бачення його подальшої долі ще не сформоване. Але як потенційний об’єкт для інвестицій він також був доданий до Плану.

Досить складною виявилася розмова щодо чуток з приводу можливого відкриття торгового центру «Епіцентр» на території міста. Малі підприємці від такої новини були, м’яко кажучи, не у захваті. Міський голова повідомив, що багато з них ухиляється від сплати податків. У очільника міста є два виходи з даної ситуації: перший – створювати більш жорстке конкурентне середовище шляхом залучення на територію міста великих торговельних підприємств; і другий – знайти спільну мову з місцевими малими підприємцями та дати можливість їм розвивати бізнес чесно. Для цього найближчим часом буде організована зустріч з місцевими підприємцями, на якій можна буде поспілкуватися з міським головою відкрито.

Міський голова подякував тим людям, які не залишилися байдужими до подальшої долі міста, прийшли на зустріч, вийшли до мікрофона, висловили усе, що наболіло. Особливі слова вдячності тим, хто крім усього іншого ще й надавав слушні і конструктивні пропозиції. Це справжні патріоти нашого міста.

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

 http://voz.gov.ua/novini/1633-velyka-rada-perspektyvnogo-rozvytku-voznesenska-rezultaty.html

 

9 комментарии

 1. БЫВАЛЫЙ

  Одни и те же на манеже.Лапша снова легла ровными рядами на уши админресурсаи кое где приглашенным предпринимателям.

 2. прохожий

  Так там все придворные предприниматели!
  И очень обидно, что представителей оппозиции там не было. Трындеть не мешки ворочать, складывается ощущение, что эта оппозиция куплена и просто Моська лает на слона, а толку нет.

 3. БЫВАЛЫЙ

  Были там и представители оппозиции,только к кому обращаться,к админаппарату или придворным?Ведь на сегодняшний день народ поддерживает оппозицию на рынке,в соцсетях,онлайне, а на сессии никого,посмотрите видеотрансляции сессий и все увидите.

 4. Я був на цьому зібранні і мене вразило те, що дійсно було дуже мало людей за «разнорядкою». Зала була повна представниками різних верств населення міста. Розмова мера і присутніх була відверта і не кимось заздалегідь спланована. Міській голова переконливо розповів про всі проблеми міста і шляхи їх вирішення. Особисто мені демократична атмосфера спілкування влаштовувала , але регламент зібрання має бути ( бо не всі можуть без перерви три години висидіти на місці ) .

 5. ивахненко виктор

  Лукавите, Василий Михайлович…, ранее вы «гержовели» и «люминиевели»—теперь «лукавите»..работа у вас такая)) ваше утверждение о том, что в зале были представители различных слоев населения города— не точно: сидел в зале админресурс, рядом с вами тоже сидели «различные слои населения»—нач финотдела, зав.коммунальным предприятием, весь центр занятости, врачи, учителя и т.д. ??? Этих вы не увидели?? и согнали админресурс в РАБОЧЕЕ ВРЕМЯ, это тоже вы не увидели? Теперь о «.. переконливо розповів про всі проблеми міста і шляхи їх вирішення»» Да, имея—в виде подарка от нардепов Ливика и Макарьяна—почти 72 млн.гривен субвенций за полтора года, БЭЗВОЗМЭЗДНЫХ вливаний в нужды города—можно банковать )), здесь и 32 млн. на диагностическое оборудование, здесь и насосы и воздуходувки на БОС ( что позволило не увеличивать тарифы на канализацию два года, здесь и ПАУСИ деньги ( почти 30 млн.гр) на утепление больницы, здесь и по 500,0 —700,0 тыс гривен школам, по 200,0 десадикам, здесь и супер-томограф, которым луков хвалится на всех уровнях, здесь и локтевая вышка и мусоровоз и т.д. и т.п. Уберите эти деньги—и Луков—в жопе, разве что можно будет похвалиться велодорожкой , сортиоом на стадионе, волейбольными площадками и….своей незаслуженной зарплатой в почти 30,0 тыс. гривен)) По логике событий, Луков должен был вложить в ремонт дорог тоже 70,0 млн гривен—тогшда можно было трепаться о своих достижениях. Так что, Василий Михайлович—-не лукавьте , нет у Лукова заслуг достойных уважения, которое он «вытребывает» от своего админресурса!

 6. Administrator

  У меня такой вопрос, по городу говорят, что вы Василь, ходите по коммунальным предприятиям, и собираете все личные данные работников, для выборов. Хотелось бы ваш коммент.

 7. БЫВАЛЫЙ

  Надоело Василю сидеть дома,соскучился по бывшей работе, вот и пошел «лукавить»,заодно и подзаработает по старой памяти,навыки то остались.

 8. Administrator

  Это конечно да, может он даже не ради денег, а ради искусства, талант не пропьёшь. Конечно интересно сколько платят. Но … если это правда и Васыль попадётся, то это уголовная статья с КОНФИСКАЦИЕЙ ВСЕГО НЕПОСИЛЬНО НАЖИТОГО МАЙНА. ОНО ТОГО СТОИТ? Плиз писать, также нам о фактах нарушения избирательного законодательства.

 9. Олександр

  Цікаво, чи не підкажіть хто це буде?
  «Виступати на сцені будинку культури буде широко відомий і неповторний майстер словесного жанру з авторськими варіаціями колискової для дорослих на тему поеми А.С. Пушкіна «У Лукомор’я дуб зелений».»

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.