Не пропусти

Міська рада планує надати в оренду депутату Сої О.М. земельну ділянку по вул. Космодем`янської Зої

ПРОЕКТ РІШЕННЯ МІСЬКОЇ РАДИ НА ЧЕРГОВУ СЕСІЮ 15 лютого 2019 року!

«Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання в оренду земельної ділянки фізичній особі — підприємцю Сої О.М. та фізичній особі – підприємцю Матюхіну В.І.».

screenshot_12

УКРАЇНА
МИКОЛАЇВСЬКА ОБЛАСТЬ
ВОЗНЕСЕНСЬКА МІСЬКА РАДА
РІШЕННЯ
Від  лютого 2019 року № ___                                                         сесія VII скликання
м. Вознесенськ

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання в оренду земельної ділянки фізичній особі — підприємцю Сої О.М. та фізичній особі – підприємцю Матюхіну В.І.

Розглянувши звернення фізичної особи-підприємця Сої О.М. та фізичної особи-підприємця Матюхіна В.І. про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки в оренду, відповідно до статей 12, 19, 38-39, 79-1, 93, 116, 122-124 Земельного кодексу України, статей 19, 20, пункту «ґ» частини другої статті 25, статті 50 Закону України «Про землеустрій», статей 4-6, 16-17, 19 Закону України «Про оренду землі», керуючись пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Вознесенська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надати в оренду фізичній особі-підприємцю Сої Олександру Миколайовичу (іден. №) 1/2 частки земельної ділянки та фізичній особі-підприємцю Матюхіну Віктору Івановичу (іден. №) 1/2 частки земельної ділянки, розташованої за адресою: м. Вознесенськ, вул. Космодем`янської Зої, 137, площею 0,0546 га, із категорії земель за основним цільовим призначенням – землі житлової та громадської забудови, для будівництва та обслуговування будівель торгівлі, кадастровий номер земельної ділянки 4810200000:07:038:0081, строком на 5 років.
  1. Управлінню комунальної власності Вознесенської міської ради вжити заходів з укладання договору оренди земельної ділянки з фізичною особою – підприємцем Соєю О.М. та фізичною особою – підприємцем Матюхіним В.І.
  1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань містобудування, землекористування та екології (Вуїв О.В.).

 

Міський голова                                                                                   В.Д.Луков

 

 

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.