Не пропусти

Засідання ХХХІІ позачергової сесії Вознесенської районної ради: депутати проти ліквідації Вознесенського району

Засідання ХХХІІ позачергової сесії Вознесенської районної ради.

30 січня проведено засідання ХХХІІ позачергової сесії Вознесенської районної ради 7 скликання.  На сесії були присутні 22 депутата.

imageimg_20190130_093608

До участі в роботі сесії запрошено: першого заступника голови райдержадміністрації, виконувача функцій і повноважень голови райдержадміністрації Тетяна Панову, заступника голови райдержадміністрації Олена Козуб, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, сільських голів. Пленарне засідання вів голова районної ради Іван Арсентійович Бурдін.

На сесії народними обранцями розглянуто питання звернення депутатів Вознесенської районної ради до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, народних депутатів України від Миколаївщини та депутатів Миколаївської обласної ради щодо створення в Миколаївській області чотирьох районів.

img_20190130_092007img_20190130_091947

Також одноголосно депутатами затверджено Програму економічного і соціального розвитку Вознесенського району на 2019-2021 роки «Вознесенщина-2021». Внесено доповнення до Комплексної програми соціального захисту населення («Турбота») на період до 2020 року, а також до заходів щодо реалізації Соціальної Комплексної програми підтримки сім’ї та дітей, забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків у Вознесенському районі на період до 2020 року.

Слід зазначити, що всі питання котрі розглядалися, обговорено в депутатських комісіях та на спільному засіданні депутатських комісій районної ради.

Рішення XXXII позачергової сесії Вознесенської районної ради від 30 січня 2019 року

«Про Звернення депутатів Вознесенської районної ради до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, народних депутатів України та Миколаївської обласної ради щодо створення в Миколаївській області чотирьох районів«.

Додаток

до рішення районної ради

___________ № _________

 

ЗВЕРНЕННЯ

депутатів Вознесенської районної ради до Президента України,

Кабінету Міністрів України, Верховної Ради України, народних депутатів України та Миколаївської обласної ради

 

Ми, депутати Вознесенської районної ради, на сьогодні вкрай занепокоєні ситуацією, що склалася в районі в зв’язку з ініціюванням Кабінетом Міністрів України рішення щодо переходу до нового етапу реформи децентралізації, який передбачає зміну територіального устрою, зокрема, території Миколаївської області.

Затверджені Урядом План заходів з реалізації концепції реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні на 2019-2021 роки та Маршрутна карта реалізації другого етапу реформи децентралізації передбачають створення в Миколаївській області трьох районів.

Наприкінці 2018 року народними депутатами України А.Вадатурським, М.Федоруком внесено на розгляд та зареєстровано Верховною радою України від 08.11.2018р№9279 проект Закону України «Про зміну меж районів Миколаївської області», який передбачав включення до складу Миколаївської області чотирьох районів: Миколаївського, Баштанського, Вознесенського та Первомайського.

Протягом минулого року керівництвом району проведено значну роз’яснювальну роботу з населенням району стосовно перспективного формування адміністративно-територіально устрою області, який передбачав створення чотирьох районів, зокрема Вознесенського. Слід врахувати той факт, що у липні 2018 року розпорядженням Кабінету Міністрів України від 04.07.2018 р. № 465-р затверджено Перелік та склад чотирьох госпітальних округів Миколаївської області, в тому числі створених на базі Вознесенського та Первомайського районів.

Необхідність збереження Вознесенського району обумовлена насамперед його вдалим географічним розташуванням, що об’єднує залізничні та автомобільні шляхи, судноперевезення. Значна кількість служб та установ, що знаходяться в місті Вознесенськ, вже сьогодні обслуговують сусідні райони (податкова, прокуратура, поліція та інш.).

У разі можливої зміни територіального устрою та зменшення кількості районів Миколаївської області до трьох одиниць виникнуть значні незручності для мешканців району в отриманні адміністративно-правових, медичних, соціальних, освітніх та інших послуг. Вже зараз обговорення даного питання викликає соціальну напругу серед населення Вознесенського району, що може призвести у подальшому до дестабілізації соціально-економічної і політичної ситуації в регіоні.

Враховуючи інфраструктуру, кількість населення, економічно-географічне положення Миколаївської області, просимо при прийнятті рішення про зміну територіального устрою та зміну меж районів Миколаївської області, включити до складу області чотири райони: Миколаївський, Баштанський, Вознесенський та Первомайський.

http://voznesensk.mk.gov.ua/ua/news/?id=64948

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.