Не пропусти

В Вознесенске пассажиры отказались платить за проезд в маршрутке, которая опоздала на 40 минут

Конфліктна ситуація почалась ще з початку рейсу, коли розлючені пасажири майже годину чекали громадський транспорт.

38888

29 січня 2019 року жителі Вознесенська зранку чекали маршрутку. Близько 08:20 години прибула на зупинку маршрутка ТДВ «Вознесенськавтотранс» «Ринок-Лікарня»  запізненням на 40 хвилин (відхилення від розкладу).

Пасажири почали заходити в транспортний засіб, і одразу займали місця, лаючи при цьому водія за непунктуальність, адже хтось запізнився на роботу, хтось на прийом до лікаря, а хтось просто підтримував розмову. Почалося найцікавіше тоді, коли жіночка, яка вимагала у водія зробити зупинку в непризначеному місці — «бо їй треба» — за відмову назвала шофера козлом (!!!).

На образу водій відреагував спокійно і продовжив рух, однак на черговій зупинці нагадав пасажирам, що слід передати за проїзд. Тоді більшість громадян почали обурюватись, навідріз відмовившись платити. Пояснювали це тим, що хоча б так компенсують втрачений час та нерви. Найголосніші пасажири згадали і директора підприємства-перевізника, Піпію М.Н., а також міського голову Лукова В.Д., який начебто не контролює ситуацію.

Прибувши на кінцеву зупинку, пасажири вийшли і розійшлися, хто куди, так і не заплативши за проїзд, сподіваючись хоч так вплинути на непунктуальних маршрутчиків.

http://izvestia.nikolaev.ua/news/

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.