Не пропусти

ПОЧЕСНЕ ЗВАННЯ «МАТИ-ГЕРОЇНЯ» присвоєно вознесенкам Світлані Антоневич, Альоні Леванчук, Олені Мітіогло

В цілому 19 жінкам з Миколаївщини присвоєно почесне звання «Мати-героїня».

У четвер, 31 січня, перший заступник голови Миколаївської обласної державної адміністрації В’ячеслав Бонь вручив жителькам Миколаївської області нагрудні знаки та посвідчення до почесного звання «Мати-героїня». Крім цього, жінкам, що отримали відповідне звання вже була виплачена одноразова винагорода у розмірі 17 тис 620 грн (ФОТО).

«Сьогодні я маю честь привітати та вручити нашим жінкам почесну відзнаку Президента України  «Матері-героїні» — це особиста подяка від Петра Порошенка кожній з вас за те, що ви взяли на себе таку високу відповідальність – виховувати дітей, формувати здорову, освічену, сильну націю. На державному і обласному рівні ми робимо багато для того, щоб підтримувати наших молодих мам, багатодітні сім’ї. Тому ви можете завжди розраховувати на нашу допомогу. Я вам дякую і щиро бажаю здоров’я вам і вашим діточкам, сили вашим чоловікам, достатку та благополуччя в ваших оселях», — привітав присутніх В’ячеслав Бонь.

50973541_1573151306120507_7024624810260955136_n

Так, відповідно до Указу Президента України від 7 грудня 2018 року № 416/2018 почесне звання України «Мати-героїня» присвоєно 19 жителькам Миколаївської області. Сьогодні ж почесні відзнаки вручили:

— Марії Федюк — матері п’ятьох дітей, м. Миколаїв;

— Оксані Скрипник — матері п’ятьох дітей,  м. Миколаїв;

— Оксані Черіковій — матері дев’ятьох дітей, м. Миколаїв;

Світлані Антоневич — матері п’ятьох дітей,  м. Вознесенськ;

— Альоні Леванчук — матері п’ятьох дітей, м. Вознесенськ;

— Олені Мітіогло — матері десятьох дітей, м. Вознесенськ;

— Вікторії Норець — матері п’ятьох дітей, м. Первомайськ;

— Лідії Соловйовій — матері п’ятьох дітей, с. Мурахівка, Березнегуватського району;

— Катерині Боровій — матері п’ятьох дітей, с. Михайло-Ларине, Вітовського району;

— Олені Бондаренко — матері п’ятьох дітей, смт Врадіївка;

— Олені Бевз — матері шістьох дітей,  с.Новосілка, Вознесенського району;

— Наталії Гричці — матері сімох дітей, м. Нова Одеса;

— Ірині Седластій — матері п’ятьох дітей, м. Нова Одеса;

— Ганні Кукшиній — матері шістьох дітей, с. Володимирівка, Казанківського району;

— Ділфузі Тернавській — матері дев’ятьох дітей, с. Стара Богданівка, Миколаївського району.

51246649_1573150906120547_1619402395161198592_n

Нагадаємо, що наразі за ініціативи та підтримки голови Миколаївської облдержадміністрації Олексія Савченка, в області діє Соціальна комплексна програма підтримки сім’ї та дітей, забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків у Миколаївської області на 2017-2021 роки. Прийнята рішенням сесії обласної ради у грудні 2016 року, програма має на меті формування самодостатньої сім’ї та її здатності до усвідомленого народження і виховання дітей, зниження рівня торгівлі людьми в області, попередження насильства в сім’ях, гендерного інтегрування в усі сфери життєдіяльності суспільства.

За станом на січень 2019 року в області проживає 9165 багатодітних сімей, в яких виховувалися  31142 дитини, а 1387-ми багатодітним жінкам-жителькам Миколаївської області присвоєно почесне звання України «Мати-героїня».

Мати-героїня  —  державна нагорода України  —  почесне звання України, що надається  Президентом України   жінкам, які  народили  та  виховали  до восьмирічного віку п’ятьох і більше  дітей, у тому числі дітей,  усиновлених  у встановленому законодавством порядку, з врахуванням вагомого особистого внеску у виховання дітей у сім’ї, створення сприятливих умов для здобуття дітьми освіти, розвитку творчих здібностей дітей, формування високих духовних і моральних якостей. Присвоєння почесного звання вдруге та посмертно не провадиться. Особі, удостоєній почесного звання, вручаються нагрудний знак та посвідчення до почесного звання встановленого зразка.

https://www.facebook.com/

 

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.