Не пропусти

Оголошено конкурс щодо визначення надавача послуг зі збору та вивезення твердих побутових відходів у Вознесенську

Оголошується конкурс щодо визначення надавача послуг зі збору та вивезення твердих побутових відходів у Вознесенську

Управління житлово-комунального господарства та капітального будівництва Вознесенської міської ради оголошує конкурс щодо визначення надавача послуг зі збору та  вивезення твердих побутових відходів на території Територіальної громади міста Вознесенська

Найменування, місцезнаходження організатора конкурсу: Управління житлово-комунального господарства та капітального будівництва Вознесенської міської ради, 56500,  Миколаївська область, м. Вознесенськ, площа Центральна, 1, каб. №37.

Підстава для проведення конкурсу: включення послуги зі збору та вивезення твердих побутових відходів до Переліку житлово-комунальних послуг, право на надання яких виборюється на конкурсних засадах (рішення виконавчого комітету Вознесенської міської ради від 14.02.2014 № 39).

Місце і час проведення конкурсу, прізвище та посада, номер телефону особи, в якої можна ознайомитися з умовами надання послуг зі збору та вивезення твердих побутових відходів: Миколаївська область, м. Вознесенськ, пл. Центральна, 1, малий актовий зал, 3-й поверх, 14 березня 2019р. о 10:00.

Войцеховська Наталія Миколаївна – начальник Управління житлово-комунального господарства та капітального будівництва Вознесенської міської ради, (05134) 4-04-16.

Кваліфікаційні вимоги до учасників конкурсу:

—  наявність матеріально-технічної бази; в т.ч. (спеціальна техніка, контейнери для сміття)

—  вартість надання послуг;

—  досвід роботи з надання послуг з вивезення побутових відходів;

—  наявність та кількість працівників відповідної кваліфікації;

Характеристика території, де повинні надаватися послуги з вивезення побутових відходів:

територія Територіальної громади міста Вознесенська – 2606, 0 га, у т.ч.

Полігон твердих побутових відходів потужністю 416,6 тис. тон, Єланецьке шосе, 13, село Таборівка, Вознесенський район, Миколаївська область.

Середня відстань до полігону становить 8,7 км.

Межі певної території населеного пункту, де планується надавати послуги з  вивезення побутових відходів (за районами):

— район «Болгарка»;

— Центр;

— район «Лагеря»;

— 1-й мікрорайон;

— 2-й мікрорайон;

— 3-й мікрорайон;

— район «Племстанція»
— район «Натягайлівка»;

— район «З.Гай»;

— мікрорайон «Пряме»;

— селище Новогригорівка

— селище Ракове

Характеристика об’єктів утворення побутових відходів за джерелами їх утворення:

Загальна кількість мешканців на території Територіальної громади міста Вознесенська – 36237 чол.

Багатоквартирні житлові будинки:

— загальна кількість будинків -336 одиниць;

— кількість мешканців — 15296 чол.;

— абонентів, що підключені до мережі: всі будинки підключені до водопостачання та водовідведення, газопостачання (газопостачання та опалення або електропостачання та опалення)

Одноквартирні житлові будинки (приватний сектор):

— загальна кількість будинків -12516 одиниць;

— кількість мешканців – 20941 тис. чол.;

— абонентів, що підключені до мережі:

— водопостачання 8414

— газопостачання — 10321  абонентів.

Балансоутримувачі:

— Комунальне підприємство «Єдність»  –141  житловий будинок (у т.ч. одноповерхових – 10 житлових будинків);

— Об’єднання співвласників багатоквартирних будинків –134 об’єднань;

— На самостійному управлінні співвласниками будинку –42  житлових будинків

— Житлово-будівельні кооперативи – 19 житлових будинків.

Характеристика під’їзних шляхів:

— протяжність вулично-дорожньої мережі території Територіальної громади міста Вознесенська – 190,731 км, з них з твердим покриттям –93,065 км, ґрунтові дороги – 97,666 км.

 

Контейнери та контейнерні майданчики (комунальна власність):

— майданчики – 262;

— контейнери, розташовані на контейнерних майданчиках по вулицях міста та на територіях підприємств, установ, організацій – 553 одиниці;

Підприємства, установи та організації (бюджетні установи, суб’єкти підприємницької діяльності) загальною кількістю 960, усі підключені до мережі водопостачання та водовідведення, мають централізоване та індивідуальне (автономне) опалення (газове або електро).

На території Територіальної громади міста Вознесенська затверджено 67 провулки та вулиці, які обслуговуються контейнерним способом вивозу ТПВ (детальніше інформуємо в конкурсній документації)

На території Територіальної громади міста Вознесенська затверджено 219 провулків та вулиць, які обслуговуються повідерним способом вивозу ТПВ (детальніше інформуємо в конкурсній документації).

Способи і місце отримання конкурсної документації: конкурсну документацію можна отримати після направлення на адресу організатора конкурсу заяви встановленого зразка. Зразок заяви ви можете отримати особисто, за адресою: Миколаївська область, м. Вознесенськ, площа Центральна, 1, каб. 37 або електронною поштою gkhvoz2017@ukr.net, попередньо зателефонувавши до Управління житлово-комунального господарства та капітального будівництва Вознесенської міської ради за телефоном 4-52-86.

Способи, місце та кінцевий строк подання конкурсних пропозицій: конкурсна пропозиція (в запечатаному та скріпленою печаткою учасника конверті, на якому зазначаються повне найменування і місцезнаходження організатора та учасника конкурсу, перелік послуг, на надання яких подається пропозиція) разом із заявою встановленого зразка, подається особисто або надсилається поштою до Управління житлово-комунального господарства та капітального будівництва Вознесенської міської ради, 56500, Миколаївська обл., м. Вознесенськ, пл. Центральна, 1, каб. №37 до 16.00 13 березня 2019 року.

У разі надсилання конкурсної пропозиції поштою, в конверті з описом, повинен міститися окремо запечатаний та оформлений належним чином конверт з конкурсною пропозицією.

http://voz.gov.ua/zhitlovo-komunalne-gospodarstvo/1631-ogoloshuietsia-konkurs-schodo-vyznachennia-nadavacha-poslug-zi-zboru-ta-vyvezennia-tverdyh-pobutovyh-vidhodiv-u-voznesensku.html

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.