Не пропусти

Голова Вознесенського міськрайонного суду Вуїв О.В. поскаржився на тиск з боку редактора сайту «Барометр»

 

Голова Вознесенського міськрайонного суду Миколаївської області Вуїв Олег Васильович поскаржився на тиск з боку редактора інформаційного сайту «Барометр Южноукраинска»

Вищою радою правосуддя буде проведено перевірку викладених суддею фактів та ухвалено відповідне рішення.

Зокрема, на вказаному сайті, як зазначає Вуїв О.В., 28 січня 2019 року була розміщена стаття «… і … це як Бонні і Клайд місцевого масштабу: опубліковані злочинні схеми депутата Південноукраїнської міськради».

screenshot_11

На думку судді, стаття містить негативні, наклепницькі висловлювання стосовно  його діяльності як судді та голови суду, прямі обвинувачення у вчиненні кримінальних правопорушень, у тому числі й особливо тяжкого злочину. У повідомленні наведено окремі цитати зі статті:

«До правоохоронних органів направлено повторну заяву про діяльність організованої злочинної групи, очолюваної депутатом Південноукраїнської міськради …, яка займається рейдерством, шантажем та здирництвом. До складу його злочинної групи входять:

… Вуїв Олег Васильович — голова Вознесенського міськрайонного суду Миколаївської області; … »;

«Дії організованої злочинної групи підпадають під ст. 356, ст. 197-1 ч. 2, а також ст. 191 ч. 5 КК України і передбачають обмеження волі на строк до 12 років з конфіскацією майна»;

«Шантаж суддів з метою отримання потрібних злочинному угрупованні Вуїв — … судових рішень та забезпечення голові Вознесенського міськрайонного суду Вуїву Олегу Васильовичу тотального контролю над підлеглими. Так, згідно з інформацією офіційного сайту «Судова влада» штат Вознесенського міськрайонного суду становлять 9 суддів.

9a4497e114674d1415a1a638a3749344f16febd2

При цьому, незважаючи на функціонування автоматизованої системи розподілу судових справ, найпростіші, нескладні і «грошові» справи потрапляють виключно до голови суду Олегу Вуїву. Вотчиною голови суду є обслуговування позовів «Приватбанку» про стягнення заборгованості, скасування державних актів на землю та позбавлення громадян права на житло. За останні два роки функціонування злочинного тандему Вуїв — … до судді Олегу Вуїву не потрапило жодна резонансна і складна справа».

Голова Вознесенського міськрайонного суду Миколаївської області, посилаючись на рішення Європейського суду з прав людини у справі «Рангайніс проти Латвії», зазначає, що свобода вираження поглядів не є необмеженим правом, а пов’язана із зобов’язаннями, зокрема із необхідністю ретельно перевіряти інформацію перед її поширенням.

Суддя Вуїв О.В. звертає увагу, що у статті викладено чіткі звинувачення щодо його можливої участі у певному організованому злочинному угрупованні, у вчиненні кримінальних правопорушень, у тому числі й особливо тяжкого, а також звинувачення у нібито вчиненні тиску на суддів Вознесенського міськрайонного суду Миколаївської області та втручанні в роботу автоматизованої системи документообігу.

Відповідно до статті 73 Закону України «Про Вищу раду правосуддя» вказане повідомлення внесено до реєстру повідомлень суддів про втручання в діяльність судді щодо здійснення правосуддя. Вищою радою правосуддя буде проведено перевірку викладених суддею фактів та ухвалено відповідне рішення.

ПОВНИЙ ТЕКСТ ЗАЯВИ ВУЇВА О.В.

http://www.vru.gov.ua/content/file/458-0-6-19_.pdf

screenshot_12

screenshot_26

screenshot_13

screenshot_27

 

https://sud.ua/ru/news/sud-info/134414-u-mikolayivskiy-oblasti-suddya-povidomiv-pro-tisk-z-boku-zhurnalistiv

3 комментарии

 1. БЫВАЛЫЙ

  Клайд-це голова суду, а Боня- це та що строчить статті в жовте інтернет-видання «Маю право» та депутатша міськради за яку ніхто не голосував і яка на побігушках у лукавого ? Цікаво як дивиться Клайд на те що Боня знюхалась з особою кавказької національності? Друний вже «застрелив» би ,а наша Боня ще жива.

 2. У Вознесенську нема правосуддя. А Вуїв особисто вів справу, у якій я вимагав припинити забруднення підземного горизонту питної води. Було явне порушення конкретної статті конкретного Закону. Але для Вуїва нема Закону — він став на сторону забруднювача. І зрозуміло чому. Він відмовив, але навіть не міг придумати чому. Тому тільки через кілька днів я отримав рішення, в якому він знайшов повід для відмови — якщо коротко, то — позивач не довів, що Закону треба дотримуватися
  І вже 2 роки з його подачі я ходжу по колу українського неправосуддя ( уже друга скарга до Верховного суду) щоб довести, що не можна порушувати Закон і забруднювати підземні горизонти питної води. Впевнений, що не без його вказівки, аналогічні рішення вже три рази приймала ще й суддя Л.В.Лузан. Такі судід винні у тому, що на Україні твориться беспредел. Вони самі пиляють сук, на якому сидять — створивши беспредел, вони ризикують стати його жертвами. Якщо не працює Закон, то запрацює самосуд.
  Впевнений, що злочинна группа таки діяла і Барометр показує правильно.
  Дуже погано, що на таких суддів, як Вуєв, Лузан… нема управи. Зарплати у них є, недоторканність є, пенсіїї є — а відповідальності — ніякої.
  Але так довго не може тривати. Є ще й Божій суд для тих, кого не встигнуть покарати на землі.

 3. «За шмат гнилої ковбаси у вас хоть матір (жінку) попроси — то й віддасте!»

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.