Не пропусти

Вознесенська районна рада планує звернутись до Президента України та інших установ з проханням не ліквідовувати Вознесенській район

 

Розглянути питання планується  30.01.2019р. на  ХХХІІ позачерговій сесії Вознесенської районної ради, повний текст звернення читайте нижче.

Вознеснська міська рада поки не ініціювала подібних звернень, хоча  місто втрачає не менше потенціалу  при ліквідації Вознесенського району.

Так при вказанному реформуванні, місто Вознесенськ у будь-якому випадку втратить статус міста обласного значення (цей інститут планують ліквідувати повністю). Однак, є велика різниця бути у складі та  підпорядковуватись новому   об’єднаному   Вознесенському району, чи Первомайському району.

Це не тільки комфорт містян та жителів навколишніх сіл, а і значні фінансові втрати, адже багато державних установ переїдуть з міста Вознесенська до міста Первомайськ.

download

Проект      
ВОЗНЕСЕНСЬКА РАЙОННА РАДА           
МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
РІШЕНН
_____________ № _____                                   _______ сесія сьомого скликання
        Вознесенськ

Про Звернення депутатів Вознесенської районної ради до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, народних депутатів України та Миколаївської обласної ради щодо створення в Миколаївській області чотирьох районів

Відповідно до статті 43 Закону України “Про місцеве самоврядування              в Україні”, статті 5  Європейської хартії місцевого самоврядування, ратифікованої Законом України від 15.07.1997 р. № 452/97-ВР, районна рада

ВИРІШИЛА:

Підтримати звернення депутатів Вознесенської районної ради до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, народних депутатів України та Миколаївської обласної ради щодо створення в Миколаївській області чотирьох районів (додається).

Голова районної ради                                                                 І.А.Бурдін

 

Додаток

до рішення районної ради

___________ № _________

ЗВЕРНЕННЯ

депутатів Вознесенської районної ради до Президента України,

Кабінету Міністрів України, Верховної Ради України, народних депутатів України та Миколаївської обласної ради

 

Ми, депутати Вознесенської районної ради, на сьогодні вкрай занепокоєні ситуацією, що склалася в районі в зв’язку з ініціюванням Кабінетом Міністрів України рішення щодо переходу до нового етапу реформи децентралізації, який передбачає зміну територіального устрою, зокрема, території Миколаївської області.

Затверджені Урядом План заходів з реалізації концепції реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні на 2019-2021 роки та Маршрутна карта реалізації другого етапу реформи децентралізації передбачають створення в Миколаївській області трьох районів.

Наприкінці 2018 року народними депутатами України А.Вадатурським, М.Федоруком внесено на розгляд та зареєстровано Верховною радою України від 08.11.2018р№9279 проект Закону України «Про зміну меж районів Миколаївської області», який передбачав включення до складу Миколаївської області чотирьох районів: Миколаївського, Баштанського, Вознесенського та Первомайського.

Протягом минулого року керівництвом району проведено значну роз’яснювальну роботу з населенням району стосовно перспективного формування адміністративно-територіально устрою області, який передбачав створення чотирьох районів, зокрема Вознесенського. Слід врахувати той факт, що у липні 2018 року розпорядженням Кабінету Міністрів України від 04.07.2018 р. № 465-р затверджено Перелік та склад чотирьох госпітальних округів Миколаївської області, в тому числі створених на базі Вознесенського та Первомайського районів.

Необхідність збереження Вознесенського району обумовлена насамперед його вдалим географічним розташуванням, що об’єднує залізничні та автомобільні шляхи, судноперевезення. Значна кількість служб та установ, що знаходяться в місті Вознесенськ, вже сьогодні обслуговують сусідні райони (податкова, прокуратура, поліція та інш.).

У разі можливої зміни територіального устрою та зменшення кількості районів Миколаївської області до трьох одиниць виникнуть значні незручності для мешканців району в отриманні адміністративно-правових, медичних, соціальних, освітніх та інших послуг. Вже зараз обговорення даного питання викликає соціальну напругу серед населення Вознесенського району, що може призвести у подальшому до дестабілізації соціально-економічної і політичної ситуації в регіоні.

Враховуючи інфраструктуру, кількість населення, економічно-географічне положення Миколаївської області, просимо при прийнятті рішення про зміну територіального устрою та зміну меж районів Миколаївської області, включити до складу області чотири райони: Миколаївський, Баштанський, Вознесенський та Первомайський.

1 комментарий

  1. БЫВАЛЫЙ

    А что Луков , засунул язык в ж@пу и молчит, инноватор хренов? Почему до сих пор нет реакции горсовета по этому вопросу? Почему не борется за город? Не мэр , а засранец какой-то.

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.