Не пропусти

Ахметов придбав 8,12% акцій АТ «МИКОЛАЇВОБЛЕНЕРГО» та готується до його повної приватизації

Про це повідомлялося, на початку січня 2019 року «ДТЕК» заявив про намір сконцентрувати 68,2949% акцій АТ «Одесаобленерго» та  93,9978% ПрАТ «Київобленерго», що належать групі VS Energy.

Операційна компанія, що відповідає за нафтогазовий напрям у структурі енергетичного холдингу ДТЕК — «ДТЕК Нафтогаз» — стала власником 93,9978%  акцій ПрАТ «Київобленерго», що раніше належали групі VS Energy International Ukraine.

download

Про це йдеться у повідомленні «Київобленерго» у системі розкриття інформації Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку.

За інформацією колишнього члену НКРЕКП, експерт із питань енергетики Андрія Геруса.

“За моєю інформацією ціна покупки складає 250 млн дол: 180 млн дол за 94% акцій Київобленерго та 70 млн дол за 68% Одесаобленерго”, – написав він у Facebook.

ПрАТ «Київобленерго» володіє  8,12%  акцій АТ  «МИКОЛАЇВОБЛЕНЕРГО».

screenshot_23screenshot_25

Фонд державного майна України вже у 2019 році планує виставити на приватизацію інші 70% акцій АТ «МИКОЛАЇВОБЛЕНЕРГО».

screenshot_11

За оцінками експертів вартість 70%  акцій АТ «МИКОЛАЇВОБЛЕНЕРГО», становить біля 40 мнл дол США.

Deloitte розпочав роботу над підготовкою до приватизації ПАТ «Миколаївобленерго», АК «Харківобленерго» та ВАТ «Запоріжжяобленерго»!

Між Фондом державного майна України та  Deloitte Consulting Overseas Projects LLC укладено Меморандумом про співпрацю, згідно з яким компанія надасть допомогу в приватизації ПАТ «Центренерго», ПАТ «Миколаївобленерго», АК «Харківобленерго» та ВАТ «Запоріжжяобленерго».

Згідно із Меморандумом про співпрацю, Deloitte Consulting Overseas Projects LLC здійснить аналіз та надасть рекомендації.

Енергохолдинг ДТЕК бізнесмена Ріната Ахметова може взяти участь у приватизації обленерго з контрольною часткою держави в капіталі.

Так, стало відомо, що ДТЕК запросив у ФДМ інформацію по більшості державних обленерго, які в перспективі можуть бути висунуті на приватизацію, підписавши з ФДМ договір про нерозголошення (NDA).

Мова йде про потенційну купівлю акцій «Миколаївобленерго» (70%), «Харківобленерго» (65%), «Хмельницькобленерго» (70%), «Черкасиобленерго» (71%), «Тернопільобленерго» (51%) і «Запоріжобленерго» (60 %).

На сьогодні перші чотири з цих «облів» знаходяться під негласним управлінням команди Петра Порошенка. Два останніх, як і раніше, під наглядом менеджменту Григорія і Ігоря Суркісів.

Нагадаємо, що раніше частиною акцій «Миколаївобленерго» володів колишній директор Вознесенського шкірзаводу та колишній Замголова ДЕРЖДУМИ РФ — ОЛЕКСАНДР БАБАКОВ.

http://voznesenskonline.com.ua/byivshiy-direktor-voznesenskogo-zavoda-po-proizvodstvu-i-vyidelke-kozh-milliarder-vladelets-13-pao-nikolaevoblenergo-byivshiy-zampred-gosdumyi-rf-aleksandr-babakov-vklyuchyon-v-spisok-minf/

Далі мовою оригіналу.

Бывший директор Вознесенского завода по производству и выделке кож, миллиардер, владелец 13% ПАО «Николаевоблэнерго», бывший Зампред Госдумы РФ — Александр Бабаков, включён в список лиц  Минфина США  в отношении которых введены санкции  в ответ на российскую агрессию против Украины.

В 1988 году начал свой бизнес на Украине, возглавив Вознесенский завод по производству и выделке кож (Вознесенск, Николаевская область).

В обновленном санкционном списке США оказался россиянин Александр Бабаков – совладелец компании VS Energy, миноритарного акционера «Николаевоблэнерго».

300px-alexander_babakov_if_mow_07-11

Минфин США включил ряд юридических и физических лиц в санкционные списки, введенные в ответ на российскую агрессию против Украины.

Об этом говорится в сообщении Минфина США, передает БизнесЦензор со ссылкой на Українські Новини.

В частности, что санкции введены против Александра Бабакова, который является членом Совета федерации Федерального собрания РФ, а также спецпредставителем президента РФ по взаимодействию с организациями соотечественников за рубежом.

По информации СМИ, Александр Бабаков совместно с российскими бизнесменами Евгением Гинером, Михаилом Воеводиным и Сергеем Шаповаловым контролируют финансово-промышленную группу VS Energy с активами в Украине.

В то же время, согласно информации Единого госреестра юридических лиц, конечными бенефициарными собственниками ООО «ВС Енерджи Интернейшнл Украина», которая управляет облэнерго, являются 3 гражданина Латвии и 2 гражданина Германии.

Эта группа контролирует также «Киевоблэнерго», «Одессаоблэнерго», «Житомироблэнерго», «Севастопольэнерго», «Кировоградоблэнерго», «Черновцыоблэнерго», «Ровнооблэнерго», «Закарпатьеоблэнерго», «Херсоноблэнерго».

Журналист Сергей Иванов напоминает,что Украина до сих пор не вводила санкции в отношении VS Energy, крупнейшего игрока на национальном рынке распределения энергии.

Как сообщалось, приватизация «Николаевоблэнерго» запланирована на август этого года

 

1 комментарий

  1. Всем привет.
    Решил заняться инвестированием,но не знаю с чего начать.
    В какие проекты и как инвестировать?
    Жду ваши предложения.
    Интересуют только проверенные проекты и методы.

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.