Не пропусти

Триває суд у справі за підозрою осіб у незаконному обігу наркотичних засобів

Вознесенським відділом поліції здійснюється досудове розслідування у кримінальному провадженні за підозрою громадянина З., та двох громадянок О. та Н. у вчиненні злочинів, відповідальність за які передбачено:

— ч.2 ст.307 (незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання з метою збуту, а також незаконний збут наркотичних засобів,вчинені повторно або за попередньою змовою групою осіб, або особою, яка раніше вчинила один із злочинів, передбачених статтями 308310312314315317 цього Кодексу, або якщо предметом таких дій були наркотичні засоби, психотропні речовини або їх аналоги у великих розмірах чи особливо небезпечні наркотичні засоби або психотропні речовин);

— ч.2 ст.309 (незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту, вчинені повторно або за попередньою змовою групою осіб чи особою, яка раніше вчинила один із злочинів, передбачених статтями 307308310317 цього Кодексу, або якщо предметом таких дій були наркотичні засоби, психотропні речовини або їх аналоги у великих розмірах);

— ч.1 ст.263 (носіння, зберігання, придбання, передача чи збут вогнепальної зброї (крім гладкоствольної мисливської), бойових припасів, вибухових речовин або вибухових пристроїв без передбаченого законом дозволу) КК України.

За клопотанням слідчого, яке погоджено із прокурором, слідчою суддею Вознесенського міськрайонного суду Миколаївської області Старжинською О.Є. ухвалою від 23 січня 2019 року було продовжено строк досудового розслідування за кримінальним провадженням до шести місяців, оскільки не проведено необхідні слідчі дії: не витребувано аналізу в Управлінні ОТЗ ГУ НП України в Миколаївській області вилученої у операторів та провайдерів телекомунікації інформації, не здійснено аналізу за вилученою в банків інформацією відповідно до ухвал Вознесенського міськрайонного осуду про тимчасовий доступ до документів, які містять банківську таємницю, не виконані вимоги статті 257 КПК України щодо долучення результатів негласних слідчих розшукових дій, не виконані вимоги ст.290 КПК України (відкриття матеріалів іншій стороні), не складено обвинувальний акт та реєстр матеріалів досудового розслідування, вирішення можливих клопотань сторони захисту.

Крім того, в цьому ж кримінальному провадженні ухвалами слідчою суддею Вознесенського міськрайонного суду Миколаївської області Старжинською О.Є. від 23 січня 2019 було продовжено строк дії запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою до 22 березня 2019 року включно підозрюваним О. і Н. та передбачено можливість звільнення з-під варти у разі внесення застави, визначеної ухвалою Миколаївського апеляційного суду від 19.11.2018 року у розмірі 50 прожиткових мінімумів для працездатних осіб, що становить 92050 грн.  — підозрюваній О. та продовжено строк дії запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою до  22 березня 2019 року включно – підозрюваній Н.

Також в цьому ж кримінальному провадженні ухвалою слідчого судді Старжинської О.Є. від 24.01.2019 року підозрюваному З. продовжено строк дії покладених на нього ухвалою Вознесенського міськрайонного суду від 02.11.2018 року обов’язків відповідно до ч.5 ст. 194 КПК України, а саме прибувати за кожною вимогою до слідчого Вознесенського ВП ГУНП України в Миколаївській області в провадженні якого перебуває кримінальне провадження, прокурора або суду, не відлучатися з місця реєстрації проживання на території України, повідомляти слідчого, прокурора чи суд про зміну свого місця проживання до 22 березня 2019 року включно, оскільки підозрюваний З. вніс заставу, визначено судом у розмірі 80 прожиткових мінімумів для працездатних осіб, тобто 147280 грн.

Ухвала слідчого судді про продовження строків досудового розслідування д 23 січня 2019 року — оскарженню не підлягає. Натомість як ухвали продовження запобіжних заходів – можуть бути оскарженні протягом п’яти днів безпосередньо до Миколаївського апеляційного суду на підставі положень ст..ст.309, 310 КПК України.

https://vs.mk.court.gov.ua/sud1407/pres-centr/news/633196/

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.