Не пропусти

Міська влада має на меті співпрацювати з бізнесом на взаємовигідних умовах

24 січня за ініціативи міського голови Віталія Лукова відбулася нарада з обговорення нових видів фінансової підтримки представників малого та середнього підприємництва.

Перед присутніми, крім очільника громади, виступив його профільний заступник Денис Хімій, який озвучив найуспішніші приклади фінансової допомоги суб’єктам підприємництва в Україні. Такі взаємовигідні програми та часткові відшкодування практикуються в Вінниці, Львові, Хмельницькому, Волочиську тощо.

Прослухавши пропозиції можливої співпраці влади з бізнесом, місцеві підприємці протягом найближчих тижнів мають визначитися з їх доцільністю та прийняти відповідні рішення. В свою чергу, міська влада надасть підприємцям декілька можливих варіантів співпраці для обговорення.

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

http://voz.gov.ua/novini/1605-miska-vlada-maie-na-meti-spivpraciuvaty-z-biznesom-na-vzaiemovygidnyh-umovah.html

УВАГА!!! ШАНОВНІ ПРЕДСТАВНИКИ МАЛОГО ТА СЕРЕДНЬОГО ПІДПРИЄМНИЦТВА М. МИКОЛАЄВА ТА МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ!

Розпочато прийом документів з конкурсного відбору проектів з отримання часткового відшкодування відсоткових ставок за кредитами, залученими суб’єктами малого і середнього підприємництва на реалізацію проектів.
Відповідно до розпорядження голови облдержадміністрації від 06 липня 2017 року № 247-р «Про затвердження Порядку використання бюджетних коштів на виконання заходів Програми розвитку малого та середнього підприємництва у Миколаївській області щодо часткового відшкодування відсоткових ставок за кредитами, залученими суб’єктами малого і середнього підприємництва на реалізацію проектів», в області діє механізм фінансової підтримки малого і середнього підприємництва у вигляді часткової компенсації з обласного бюджету відсоткових ставок за кредитами, що надаються банківськими установами на реалізацію проектів.
Кожен представник малого та середнього підприємництва має право на отримання компенсації у розмірі, що не перевищує 100 % облікової ставки НБУ, яка діяла на дату нарахування відсотків за користування кредитом (2018 р.), але не більше 50 % ставки за кредитом, встановленої банківською установою, яка дала позичальнику кредит, та не більше 200 тис. грн. в рік на одного позичальника.
Головними умовами для отримання часткового відшкодування відсоткових ставок за кредитами, залученими суб’єктами малого і середнього підприємництва на реалізацію проектів є: — створення додаткових робочих місць та витрати на їх створення, за умови збереження існуючих.
Документи, які подаються для участі у конкурсному відборі:
1) заявка на участь у конкурсному відборі за формою, що додається;
2) бізнес-план з фінансово-економічним обґрунтуванням проекту, який повинен містити інформацію про:
— назву, мету, вартість та джерела фінансування проекту, соціальні та екологічні наслідки його впровадження;
— фінансово-економічні показники ефективності роботи суб’єкта малого та середнього підприємництва протягом останнього звітного періоду поточного року;
— фінансово-економічні показники ефективності проекту (фактичне збільшення обсягів виробництва, відрахування до бюджету, досягнутий рівень рентабельності, строк окупності);
— створення нових робочих місць, зокрема, за умови збереження наявного персоналу;
— рівень заробітної плати працівників, які будуть працевлаштовані на нові робочі місця, та/або динаміку зміни рівня заробітної плати одного штатного працівника;
— впровадження енергозберігаючих заходів, їх обґрунтування та оцінка економічної ефективності від їх впровадження.
3) копію кредитного договору, завірену банківською установою, яка видала кредит;
4) графік погашення кредиту та сплати відсотків за ним, виданий банківською установою;
5) завірені банком копії платіжних доручень щодо сплати зобов’язань за кредитним договором;
6) копії документів, що підтверджують цільове використання кредитних коштів;
7) завірена банком довідка з прогнозним розрахунком відсотків за користування кредитом на протязі 2019 року;>
8) довідку про банківські реквізити, видану банківською установою;
9) довідку про відсутність простроченої заборгованості зі сплати податків, зборів, інших обов’язкових платежів;
10) довідка про створення робочих місць (див. додаток)
Відповідальність за повноту і достовірність відомостей в поданих документах покладається на суб’єктів підприємництва.
Прийом документів здійснює Регіональний фонд підтримки підприємництва в Миколаївській області (за адресою: м. Миколаїв, проспект Героїв України (колишній просп. Героїв Сталінграду), 9, ауд. 100 Б), або за електронною адресою: mk.rfpp@gmail.com.
Положення про Порядок часткового відшкодування з обласного бюджету відсоткових ставок за кредитами, залученими суб’єктами малого і середнього підприємництва для реалізації проектів та форма заяви додаються.
Початок прийому документів для участі в конкурсі з 01 лютого 2019, кінцевий термін подання документів 01 квітня 2019 року.
Про остаточну дату, час та місце проведення конкурсного відбору буде повідомлено додатково. За адресою: Миколаївська обласна державна адміністрація, м. Миколаїв, вул. Адміральська 22, каб. 822
Довідки за тел.: 063 471 56 35; 0512 37 09 66

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.