Не пропусти

ВІДЕО! Объектив Программа «Безпечна громада» для вознесенців

 

Конкурс проектів «Безпечна громада 2019 р.»

Сучасний світ швидко змінюється. А отже правила для безпечного існування в ньому теж. В останні роки в Миколаївські області значно загострилась проблема поширення наркотиків, погіршилась криміногенна ситуація, збільшилась кількість крадіжок, ДТП на дорогах та відчутно зріз рівень міграції. Ці та багато інших проблем підштовхують нас до пошуку нових альтернативних підходів до турботи про власну та громадську безпеку. З 2015 року в роботі поліції України активно впроваджується новий принцип діяльності «Взаємодія громади та поліції на засадах партнерства» (сommunity рolicing). Взаємодія громади та поліції на засадах партнерства – це постійна, партнерська та проактивна співпраця поліції та громади, спрямована на задоволення потреб населення в безпечному середовищі місця їх проживання, на вчасне виявлення, попередження та вирішення проблем та негативних явищ, пов’язаних зі скоєнням правопорушень. В Україні створено законодавче підґрунтя для розвитку стратегії взаємодії поліції з населенням, а також участі органів місцевого самоврядування у забезпеченні та підтримці правоохоронної діяльності, але нам не вистачає на рівні громад практичного досвіду та розуміння, які ресурси та інструменти використовувати, щоб така взаємодія мала позитивний результат для всіх учасників процесу.

Саме тому, за підтримки іменного фонду Невеселого Владислава організовано конкурс проектів «Безпечна громада» метою якого є посилення особистої та громадської безпеки в сільських населених пунктах Миколаївської області та м. Вознесенськ та Южноукраїнськ через розбудову довіри та посилення взаємодії громади й поліції.

   Пріоритетами конкурсу є:

• Розвиток добросовісного сусідства та спільної відповідальності за безпеку у власному дворі\вулиці\мікроайоні\громаді;

• Розвиток інфраструктури територій (об’єктів), які відповідатимуть запитам безпеки: встановлення камер відеоспостереження, домофонів, зовнішнього освітлення, дорожніх знаків, облаштування пішохідних переходів, благоустрій територій (ландшафтний дизайн, встановлення дитячих майданчиків …)……..

• Розбудова взаємної довіри між населенням і поліцією формування практики підзвітності поліції територіальним громадам;

• Підвищення правосвідомості та відповідальності населення щодо питань забезпечення власної та колективної безпеки;

• Сприяння залученню поліції до спільного з громадою вирішення проблем та реагування поліції на потреби громади.

     Обсяги фінансування

Максимальна сума гранту, на яку може претендувати учасник конкурсу – 40 000 гривень. Наданий грант може покривати до 80% вартості проекту. Решта вартості проекту (як мінімум, 20% від загального бюджету проекту) має забезпечуватись власним внеском учасника в грошовій формі.

Додатковою перевагою при оцінці проектів є наявність листа підтримки від Відділу поліції або дільничного офіцера поліції.

Термін реалізації

Проекти, які отримають фінансування, повинні розпочатися не раніше 20 лютого 2019 року та завершитися не пізніше 31 березня 2019 р.

Вимоги до учасників конкурсу проектів

До участі в цьому конкурсі грантів запрошуються учасники, які планують здійснювати діяльність (реалізовувати проекти) на території сільських населених пунктів Миколаївської області та в м. Вознесенськ та Южноукраїнськ:

• Об’єднання співвласників багатоквартирних житлових будинків (ОСББ) та житлово-будівельні кооперативи (ЖБК);

• Органи самоорганізації населення ОСН;

• Громадські та благодійні організації ;

• Ініціативні групи мешканців громад;

• Виконкоми рад територіальних громад.

Осатаній термін подання заявок – 15 лютого 2019 р.

  Процедура подачі заявок

Для участі в конкурсі необхідно підготувати і подати проект на грант за аплікаційною формою. Працівники Фонду консультують заявників і надають загальну інформацію щодо написання проектів. Телефон для довідок: 0669127331.

Отримати аплікаційну форму можна на сайт Фонду громади Вознесенська http://voznesensk-cf.org.ua в розділі Конкурси/Гранти. Заявки в електронному вигляді приймаються до 17:00 15 лютого на електрону адресу voz-cf@ukr.net з позначкою в темі листа «Заявка на грантовий конкурс Безпечна громада». Визначення переможців конкурсу відбувається незалежною громадською конкурсною комісією, оголошення переможців буде проведено 20 лютого 2019 р.

 

http://voznesensk-cf.org.ua/sidebar-left/granti-konkurs/konkurs-proektiv-dij-lokalno.html

Конкурс проектів «Дій локально 2019 р.»

    Маєш ідею для розвитку своєї громади? Напиши нам та отримай кошти на її реалізацію!! Конкурс проводиться за підтримки іменного фонду

Невеселого Владислава.

    Мета конкурсу -підтримка ініціатив спрямованих на організацію змістовного та цікавого дозвілля та вирішення локальних проблем при активному залучені мешканців громади.

Пріоритетами конкурсу є:

—          популяризація сімейного дозвілля та формування взаємозв’язків між поколіннями;

—          підтримка та популяризація виробників локального продукту та майстрів  народних ремесел;

—          розвиток неформальної освіти та громадської активності.

Які ідеї можуть бути підтримані?

       Культурно-мистецькі заходи: фестивалі, флеш-моби, фотосесії, концерти,кінопокази, вистави, фотовиставки,тематичні свята,лялькові вистави,  свято вулиці, двору…

      Спортивні заходи: змагання, спортивні ігри, велопробіги, марафони….

      Заходи з популяризації виробників локальних продуктів та народних ремесел: ярмарки, виставки, презентації, покази, відеообзори, дегустації, майстер-класи з виготовлення………

       Екологічні заходи: суботники, акції по популяризації роздільного збору сміття, компанії спрямовані на захист навколишнього середовища….

  Заходи з облаштування громадських просторів (перетворення) загальнодоступних громадських територій на привабливі зони та гостинні місця, їх озеленення, облаштування парків, скверів, дитячих майданчиків, створення креативних просторів на базі шкіл, бібліотек та закладів культури (фотозони, коворкінги, хаби, дитячі кімнати, зони з м’якими меблями, ігрові майданчики….).

   Заходи з неформальної освіти: семінари, тренінги, лекції, майстер-класи, обговорення, воркшопи, конференції, кава з поліцією..…..

      Стріт-арт створення на сірих стінах та парканах муралів,фотовиставок,  тематичних картин,креативних елементів благоустрою на вулицях…..

      Туристичні заходи: екскурсії, походи, кінопокази, тематичні квести

      Інклюзивні рішення: створення умов для інтеграції людей з інвалідністю в життя громади.

      Інші рішення спрямовані на задоволення потреб громади.

Хто може подавати проекти на участь у конкурсі:

—          заклади культури та освіти: бібліотеки, школи, центри дитячої творчості, будинки культури, музеї…

—          громадські та благодійні організації, органи самоорганізації населення;

—          активні жителі  громади та ініціативні групи.

Конкурс проводиться на території сільських населених пунктів Миколаївської області та містах Вознесенськ та Южноукраїнськ.

     Розмір фінансування:

Лот 1 – проект участь в якому бере не менше 30 осіб – максимальний розмір гранту  3 000 грн.

Лот 2 – проект участь в якому бере не менше 100 осіб – максимальний розмір гранту 10 000грн.

Осатаній термін подання заявок – 10 лютого 2019 р.

Термін реалізації проектів до 1 квітня 2019 р.

Процедура подачі заявок 

Для участі в конкурсі необхідно підготувати і подати проект  на грант за аплікаційною формою. Працівники Фонду консультують заявників і надають загальну інформацію щодо написання проектів. Телефон для довідок: 0669127331.

Отримати аплікаційну форму  можна на сайт Фонду громади Вознесенська  http://voznesensk-cf.org.ua в розділі Конкурси/Гранти. Заявки в електронному вигляді приймаються до 17:00 10  лютого  на електрону адресу voz-cf@ukr.net  з позначкою в темі листа «Заявка на грантовий конкурс Дій локально» .  Визначення переможців конкурсу відбувається незалежною громадською конкурсною комісією, оголошення переможців буде проведено 15 лютого 2019 р.

http://voznesensk-cf.org.ua/sidebar-left/granti-konkurs/konkurs-proektiv-dij-lokalno.html

 

Грантовий конкурс «Моя школа 2019 р.»

   Фонд громади Вознесенська за підтримки депутата Верховної Ради України Ільюка Артемата депутатів Миколаївської обласної ради Крета Юрія та Невеселого Владислава оголошують грантовий конкурс.

  Мета конкурсу  — поліпшення умов навчання дітей та запровадження інноваційних освітніх практик в учбових закладах Миколаївської області .

Пріоритети конкурсу:

—          організація освітнього середовища, що сприятиме розвитку творчої особистості дитини, здійсненню проектної, командної та групової діяльності у навчальному процесі;

—          ліквідація соціальної ізольованості та забезпечення рівних прав дітей на освіту (інклюзивна освіта);

—           забезпечення безпечних умов навчання (  система відео спостереження, система онлайн табелювання…)

—          запровадження ресурсо- та енергозберігаючих технологій, впровадження стандартів пасивної будівлі в учбових закладах(встановлення рекуператорів, енергоефективного освітлення, альтернативного опалення….);

—          покращення навчального середовища: встановлення велопарковок,  придбання сучасних меблів, інтерактивних дощок, музичних інструментів, створення розвантажувальних кімнат, організація змістовної перерви….

—          облаштування профільних кабінетів: логопедичного, біологічного, хімічного…;

—           встановлення спортивних майданчиків на території учбових закладів та придбання спорт інвентарю;

—          запровадження інноваційних освітніх практик,  створення осередків неформальної освіти з використанням сучасних інформаційно — комунікативних технологій.

    Участь у конкурсі можуть приймати загальноосвітні та позашкільні навчальні заклади Миколаївської області.

Обсяги фінансування

Максимальна сума гранту, на яку може претендувати учасник конкурсу 30 000 грн.

УВАГА! Кошти ґранту не можуть бути використані на:

— проведення поточного або капітального ремонту та монтажних робіт;

— придбання товарів вартістю менше 7000 грн. за одиницю;

Для участі у конкурсі учасник забовязаний:

  1. Провести публічну презентацію умов конкурсу за участю не менше 30 представників батьківських  комітетів та працівників Фонду.
  2. Зібрати в підтримку проекту не менше 80% підписів батьків класу або 50% школи в залежності від цілі проекту.

           Кінцевий термін подання проектних пропозицій – 1  березня 2019 р.

           Оголошення результатів конкурсу –15  березня  2018 р .

          Процедура подачі заявок.  Для участі в конкурсі необхідно підготувати і подати заявку на грант за аплікаційною формоюПрацівники організації консультують заявників і надають загальну інформацію щодо написання проектів. Телефон для довідок: 0669127331

Отримати аплікаційну форму  можна на сайт Фонду громади Вознесенська  http://voznesensk-cf.org.ua в розділі Конкурси/Гранти. Заявки в електронному вигляді приймаються на електрону адресу voz-cf@ukr.net . Отримані конкурсні заявки не рецензуються і не повертаються незалежно від результатів розгляду. Визначення переможців конкурсу відбувається незалежною громадською конкурсною комісією.

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.