Не пропусти

Увага всім учасникам дорожнього руху! Попередження про ускладнення погодних умов!

 

23-24 січня 2019р., за прогнозом Українського гідрометеорологічного центру,на території Миколаївської області очікується сніг з переходом в дощ, місцями ожеледь та налипання мокрого снігу, коливання температури повітря від — 5° до + 5 °С, посилення швидкості вітру до 15-20 м/с. Такі ускладнення погодних умов очікуються в усіх південних областях країни.50571658_713026515749352_6237890761317154816_n

За таких погодних явищ на дорогах області можливе утворення снігових переметів, накатів, в умовах різких перепадів температур повітря під час негоди збільшується вірогідність різкого утворення слизькості на поверхні дорожнього покриття. Підрядні підприємства Служби автомобільних доріг у Миколаївській області відповідно до норм «Єдиних правил зимового утримання автомобільних доріг» вживають всіх необхідних заходів для боротьби з негодою та ліквідації її наслідків у встановлені терміни,максимально використовуючи наявні ресурси.

Варто зазначити, що першочергово роботи з обробки протиожеледними матеріалами здійснюються на аварійно небезпечних ділянках, спусках, підйомах, крутих поворотах, перехрестях.

САД у Миколаївській області закликає всіх учасників дорожнього руху по можливості утриматись від поїздок на автомобільному транспорті до стабілізації погодних умов. Якщо негода застала Вас у дорозі бути максимально пильними та обережними, неухильно дотримуватися Правил дорожнього руху та швидкісного режиму,доцільно відмовитися від продовження руху та зупинитися у безпечному місці біля найближчого населеного пункту, автозаправної станції та інших об’єктів дорожнього сервісу. Слідкуйте за оновленням інформації про стан проїзду автошляхами Миколаївської області на сайті Служби автомобільних доріг у Миколаївській області http://new.mk.ukravtodor.gov.ua/ або на нашій сторінці в Facebook

Звертаємо вашу увагу на те, що можливе введення тимчасового обмеження руху автомобільного транспорту на автодорогах загального користування державного значення в Миколаївській області для уникнення заторів, проведення робіт з очищення та посипання покриття протиожеледними матеріалами.

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.