Не пропусти

УРОЧИСТОСТІ З НАГОДИ ДНЯ СОБОРНОСТІ УКРАЇНИ

Сьогодні 22 січня відзначається День Соборності України. В цей день 1919 року було проголошено Акт Злуки Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки. День Соборності України увійшов в історію, як знаковий крок на шляху до здійснення одвічної мрії українців про єдину велику державу.

img_20190122_104409img_20190122_105434

Тож саме сьогодні, делегація з Вознесенського району на чолі з головою районної ради Іваном Бурдіним та керівником апарату райдержадміністрації Олександром Торопіним взяли участь в урочистостях з нагоди свята.

В 2019 році відзначається 100 – та річниця цієї знакової події для українського народу, увіковічення історичної дати нашої держави.

Саме про ці події йшлося в уривках з документальних фільмів «Злука» та «Акт злуки: відтворення історичної правди», які запропоновано до перегляду аудиторії в Центральній районній бібліотеці ім. Т.Г. Шевченка, де відбувся урочистий захід.

В деталях про буремні події, які передували знаменній події повідала загалу провідний бібліотекар Тетяна Федоляк.

Учасників заходу з визначною подією привітали Іван Бурдін та Олександр Торопін.

Вже традиційно, по завершенню урочистостей небайдужі мешканці поклали вінки та квіти до пам’ятника Тарасу Шевченку, стелі Героям Небесної Сотні та до меморіальної дошки Героя України В’ячеслава Чорновола.

imageimg_0324

Національна пам’ять формує нашу національну свідомість. А вшанування та збереження традицій державних свят України має надзвичайне значення у формуванні національної свідомості, яка є фундаментом для майбутнього українського народу. Відзначивши День Соборності України, ми ще раз пригадали її історію.

http://voznesensk.mk.gov.ua/ua/news/?id=64160

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.