Не пропусти

Податкова вимагає у вчителів Вознесенська задекларувати доходи від репетиторської діяльності

Задекларуйте доходи від репетиторської діяльності! 

Головне управління ДФС у Миколаївській області нагадує вчителям та викладачам, які у 2018 році надавали репетиторські послуги, та не були зареєстровані суб’єктами господарської діяльності, про необхідність включити суму таких доходів до загального річного оподатковуваного доходу та подати до державних податкових інспекцій за місцем реєстрації Декларацію про майновий стан і доходи, отримані у 2018 році (далі — Декларація).

До репетиторських послуг відносяться: підготовка дітей до школи, вступу до навчальних закладів, незалежного тестування, навчання з будь-яких предметів, написання рефератів, виконання контрольних, курсових та дипломних робіт тощо.

Відповідно до п.167.1 ст.167 ПКУ доходи від репетиторства оподатковуються податком на доходи фізичних осіб за ставкою 18 відсотків. Також, із вказаних доходів справляється військовий збір за ставкою
1,5 відсотка.

Декларацію за 2018 рік викладачам-репетиторам необхідно подати до
1 травня 2019 року.

Фіскальна служба Миколаївщини запрошує декларантів до державних податкових інспекцій за місцем реєстрації для отримання безоплатної консультації та подання Декларації.

Також, Декларацію можна подати за допомогою електронного сервісу «Декларація про майновий стан» у відкритій частині електронного кабінету платника, який розміщено на головній сторінці офіційного веб-порталу ДФС України, за посиланням: http://cabinet.sfs.gov.ua/.

 

Головне управління ДФС у Миколаївській област

Повідомити про порушення податкового законодавства можливо анонімно за  телефонами ДФС України:

 0800-501-007 та +380 44 454 16 13

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.