Не пропусти

Вже другого депутата Олександрівської селищної ради притягнуто до відповідальності у 2019 році

За порушення вимог фінансового контролю до адміністративної відповідальність притягнуто ще одного депутата селищної ради Вознесенського району.

 

17 січня 2019 року Вознесенською місцевою прокуратурою взято участь у розгляді судом протоколу про вчинення адміністративного корупційного правопорушення, передбаченого ч.1 ст.172-6 КУпАП, стосовно депутата до  Вознесенського району.
Так, депутат, будучи суб’єктом декларування, в порушення вимог ст. 45 Закону України «Про запобігання корупції», своєчасно не подав декларацію, особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за 2017 рік.

Під час судового розгляду доведено, що зазначена особа мала реальну можливість подати своєчасно декларацію. При цьому, поважних причин, які б могли вплинути на її подачу з порушенням термінів, не виявлено.

За результатами розгляду зазначеного протоколу судом підтримано позицію прокурора, особу визнано винною та накладено адміністративне стягнення у вигляді штрафу 850 грн.

Нагадуємо, що, відповідно до статті 45 Закону України «Про запобігання корупції», особи, які припинили діяльність, пов’язану з виконанням функцій держави або місцевого самоврядування, зобов’язані наступного року після припинення діяльності подавати в установленому частиною першою цієї статті порядку декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік.

Загалом за 2018 рік за принципової позиції Вознесенської місцевої прокуратури до адміністративної відповідальності за порушення вимог фінансового контролю притягнуто 12 осіб.

Принагідно зазначаємо, що органи прокуратури області тісно співпрацюють з громадською організацією Всеукраїнського руху проти політичної корупції «Під контролем». Зокрема, за інформацією громадської організації складено протоколи про адміністративні правопорушення, пов’язані з корупцією , стосовно 9 осіб.

Прес-служба прокуратури Миколаївської області 

 

https://myk.gp.gov.ua/ua/news.html?_m=publications&_t=rec&id=243762

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.