Не пропусти

«Подаруй дитині родинне тепло»

image

Якщо в родині сталася біда і дитина залишилася без батьків, вона зазвичай отримує статус сироти й потрапляє до державної установи — інтернату, будинку дитини, притулку тощо. Та повірте, не все так сумно, адже осиротілий малюк має право на виховання в родині. І якщо знайдуться добрі люди — усиновителі чи прийомні батьки, він врешті знову всміхатиметься і міцно триматиме за руки нових тата й маму.

Так сталося і з Даринкою, яка знайшла тепло та любов в сім’ї своїх прийомних батьків Дарієнко Віктора Анатолійовича та Валентини Мирославівни. 14 січня 2019 року Віктор та Валентина Дарієнко забрали дівчинку на виховання в свою сім’ю з Центру соціально-психологічної реабілітації дітей служби у справах дітей Вознесенської міської ради, де дівчинка перебувала  тривалий час.

Вже майже сім років в селі Трикрати створилася та функціонує прийомна сім’я, подружжя Дарієнки виховали двох власних синів, але вирішили, що в  них ще  достатньо терпіння, любові  та сили, на виховання ще кількох дітей. Сьогодні Віктор Анатолійович та Валентина Мирославівна  дарують крила любові, турботи і ніжності трьом прийомним діткам, які вже стали для них найріднішими.

Питання захисту прав дітей на сьогодні є одним із пріоритетних напрямів реалізації державної політики. Конвенцією ООН про права дитини визначено, що дитині для її гармонійного розвитку необхідно зростати в сімейному оточенні в атмосфері щастя, любові і розуміння.

Кожна дитина має право: на життя, любов, повагу, підтримку, турботу, піклування,ласку та захист, зростати та розвиватися, гуляти та дружити, творити та мріяти, отримуватимедичну допомогу, вчитися та відпочивати, бути індивідуальною та неповторною, мативласну думку та вільно її висловлювати, бути захищеною.

Найчастіше права дитини захищають її батьки. Але, на жаль, не всі дітки виховуються в родині.

На сьогодні близько 500 дітей виховуються в прийомних сім’ях та дитячих будинках сімейного типу.

Якщо Ви бажаєте прийняти на виховання дитину-сироту, дитину, позбавлену батьківського піклування, підтримати її, надати їй сімейне тепло, любов, затишок, підтримку, підготувати до самостійного життя, звертайтеся за телефоном (05134) 3-23-45, або за адресою: м. Вознесенськ, вул. Челюскінців, 2 Вознесенський РЦСССДМ

               Директор Вознесенського РЦСССДМ  О. Лукова

http://voznesensk.mk.gov.ua/ua/news/?id=64009

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.