Не пропусти

Депутати 25.01.2019р. планують передати «Сквер Горького» у постійне користування КП «СОМ»

В порядок денний  чергової сессії міської ради, поставленно питання про передачу «Скверу Горького» у постійне користування КП » СОМ».

ПРОЕКТИ РІШЕНЬ МІСЬКОЇ РАДИ НА ЧЕРГОВУ СЕСІЮ 25 січня 2019 року

screenshot_19

screenshot_17

Депутати планують передати земельну ділянку в постійне користування, розташовану за адресою: м. Вознесенськ, вул. Михайлівська, 2 «ж», площею 0,4412 га, із категорії земель за основним цільовим призначенням – землі рекреаційного призначення, для будівництва і обслуговування будівель об’єктів рекреаційного призначення, кадастровий номер земельної ділянки 4810200000:06:042:0019.

screenshot_20

Варто відзначити, що «Сквер Горького» є залишком колись одного великого Вознесенського міського парку (саду).

З якою метою КП «СОМ» буде використовувати «Сквер Горького» невідомо, хоча цільове використання землі зазначене під сквер. Також невідомо, чи буде КП «СОМ» намагатись змінити цільове використання  вказанної земельної ділянки, чи просто буде обслуговувати сквер.

Наразі «Сквер Горького»  деградує, по фасаду скверу міська влада вже роздала земельні ділянки під «генделики» та інше.

Викликає  подив існування такого сусіда КП «СОМ»  у скверу, саме в такому стані. Біля центру міста та паркової зони, гори сміття та іншого не потребу.

ВЗАГАЛІ РОЗМІЩЕННЯ КП «СОМ»  біля скверу — це помилка історії, символ тупості, безхазяйності та байдужості міської влади до Вознесенська

У Вознесенську навіть зараз, можна знайти земельні ділянки на околиці куди можна перевести КП «СОМ»,  та збільшити зарахунок цього площу «Скверу Горького».

Існування КП «СОМ» на тій земельній ділянці не має раціонального пояснення. КП «СОМ» та КП «Водопостачання міста Вознесенська» використовують свої земельні ділянки безгосподарно, якщо враховувати інтереси мешканців та громади. Ці підприємства навіть не оформили кадастрові номери на свої земельні ділянки.

img_2231

УКРАЇНА
МИКОЛАЇВСЬКА ОБЛАСТЬ
ВОЗНЕСЕНСЬКА МІСЬКА РАДА
РІШЕННЯ
Від січня 2019 року № ___                                                    сесія VII скликання
м. Вознесенськ
Розглянувши звернення Комунального підприємства «Санітарна очистка міста» про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки в постійне користування, відповідно до статей 12, 19, 92, 116, 122-123 Земельного кодексу України, статей 19, 20, пункту «ґ» частини другої статті 25, статті 50 Закону України «Про землеустрій», керуючись пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Вознесенська міська радаПро затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання в постійне користування земельної ділянки Комунальному підприємству «Санітарна очистка міста»
ВИРІШИЛА:
Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельних ділянок та надати Комунальному підприємству «Санітарна очистка міста» (іден. №) земельну ділянку в постійне користування, розташовану за адресою: м. Вознесенськ, вул. Михайлівська, 2 «ж», площею 0,4412 га, із категорії земель за основним цільовим призначенням – землі рекреаційного призначення, для будівництва і обслуговування будівель об’єктів рекреаційного призначення, кадастровий номер земельної ділянки 4810200000:06:042:0019.
Міський голова                                                                                  В.Д.Луков

 

 

1 комментарий

  1. Сказати інтелегентно — нема слів. Сказати, як думаю — не наважусь.
    Скоти, бандюги, ворюги,сволота…

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.