Не пропусти

Добрые дела для детских садов и школ Витовщины

Народний депутат побував у сільських дитячих садочках та школах.

До Грейгівської і Червонянської шкіл Олександр Жолобецький привіз телевізори для зон відпочинку учнів молодшої школи. Це, так звані «розумні» телевізори, які можна використовувати для перегляду навчальних та програм, що розвивають, інтерактивних игор.

А в дитячі садочки Новомиколаївки, Червоного, Зайчевського, Миколаївського, Каравелова, Мішково-Погорілова, Первомайського і Грейгова – сучасні компьютери і кольорові принтери. Цю оргтехніку було придбано за заявкою від 13 дитячих садочків, що знаходяться у веденні Вітовської районної ради.

«Я завжди із задоволенням допомагаю школам і дитячим садочкам удосконалювати і осучаснювати матеріальну базу. Адже сільські дитячі заклади освіти повинні і обов’язково будуть нічим не гіршими від міських, щоб діти з сіл повноцінно навчалися в умовах нової української школи, а до школи мали змогу з користю та цікавістю розвивати свої здібності у дитячому садочку. Зупинятися на досягнутому не планую. Обов’язково, по мірі потреб продовжу своє співробітництво з відділами освіти району, об’єднаних громад і колективами навчальних закладів Вітовщини», — підкреслив народний депутат України Олександр Жолобецький.

Катерина Трегубова

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.