Не пропусти

Біля Вознесенська проведуть невідкладні дорожні роботи з ліквідації аварійної ямковості

Увечері вівторка, 15 січня, за дорученням голови Миколаївської ОДА Олексія Савченка, заступник голови Миколаївської ОДА Валентин Гайдаржи провів нараду з представниками управління інфраструктури ОДА, служби автодоріг, облавтодору, Укртрансбезпеки тощо.

image

Як доповів в.о. керівника Служби автомобільних доріг в Миколаївській області Андрій Максименко, зважаючи на те, що у зв’язку з погодними умовами важливо вирівняти аварійно небезпечні ділянки дороги, з сьогоднішнього дня почалися роботи з ямкового ремонту на трасі Н-24. З завтрашнього дня на «київському» напрямку буде працювати вже шість ремонтних бригад. Паралельно, дві бригади розпочнуть роботи по ліквідації ямковості на автодорозі Н-11 на відрізку між м. Миколаєвом та м. Баштанкою.

49864415_797562683969626_5173220264728592384_n

«Наразі це ті вкрай необхідні тимчасові заходи, щоб ліквідувати аварійну ямковість та запобігти ДТП за наявних погодних умов. В першу чергу – це засипка аварійних ям залишками асфальтобетону на головних автошляхах області. Це термінові кроки, а вже у лютому, сподіваємось, за сприятливих погодних умов, на дорогах розпочнуться більш значні ремонтні роботи», — зазначив Андрій Максименко.

В свою чергу, заступник голови Миколаївської ОДА Валентин Гайдаржи попросив дорожні служби звернути особливу увагу на ділянки, на які найбільше скаржаться громадяни у своїх зверненнях на адресу голови ОДА, зокрема у напрямку Нової Одеси, Вознесенська, Первомайська.

http://www.mk.gov.ua/ua/news/?id=63704

1 комментарий

  1. житель района

    Твою ж мать!!!)) Как всегда вовремя, по снегу делать ямочный ремонт. Дорог по области нет вообще, а до весны останутся только направления. И до одного места будет ямочный ремонт, только строительство нормальных дорог и строгий контроль над перегрузами.

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.