Не пропусти

Депутати планують 18 січня 2019 надати Лукову В.Д. нові надбавки, премії та два вида допомоги у поточному році

 

images

ПРОЕКТИ РІШЕНЬ МІСЬКОЇ РАДИ НА ЧЕРГОВУ СЕСІЮ 18 січня 2019 року

screenshot_13


МИКОЛАЇВСЬК
А ОБЛАСТЬУКРАЇНА

ВОЗНЕСЕНСЬКА МІСЬКА РАДА

РІШЕННЯ

Від 18 січня 2019 року № __                                                   69 сесія VII скликання

м. Вознесенськ

Про умови оплати праці Вознесен-

ського міського голови у 2019 році

 

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 09 березня 2006 року № 268 «Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, суддів, інших органів» зі змінами, розділ VI «Формування фонду оплати праці, нормування та оплати праці, захист заробітної плати» Колективного договору між міським головою та трудовим колективом працівників виконавчих органів Вознесенської міської ради на 2015-2017 роки, керуючись статею 25 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Вознесенська міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 1. Встановити з 02 січня 2019 року ЛУКОВУ Віталію Дмитровичу, Вознесенському міському голові, персональну надбавку за високі досягнення у праці та виконання особливо важливої роботи у розмірі 50% посадового окладу з урахуванням надбавок за ранг та вислугу років.
 1. Встановити з 02 січня 2019 року ЛУКОВУ Віталію Дмитровичу, Вознесенському міському голові, премію у розмірі 60% посадового окладу.
 1. ЛУКОВУ Віталію Дмитровичу, Вознесенському міському голові, надати допомогу на оздоровлення при наданні щорічної відпустки у розмірі середньомісячної заробітної плати та матеріальну допомогу на вирішення соціально-побутових питань у розмірі посадового окладу.
 1. Виплати здійснювати в межах фонду оплати праці на 2019 рік.

Міський голова                                                                                             В.Д.Луков

 

ПОДАННЯ

Вознесенська міська рада

 

Про умови оплати праці Вознесен-

ського міського голови у 2019 році

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 09 березня 2006 року № 268 «Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, суддів, інших органів» зі змінами, розділ VI «Формування фонду оплати праці, нормування та оплати праці, захист заробітної плати» Колективного договору між міським головою та трудовим колективом працівників виконавчих органів Вознесенської міської ради на 2015-2017 роки, керуючись статею 25 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» прошу встановити з 02 січня 2019 року ЛУКОВУ Віталію Дмитровичу, Вознесенському міському голові:

персональну надбавку за високі досягнення у праці та виконання особливо важливої роботи у розмірі 50% посадового окладу з урахуванням надбавок за ранг та вислугу років;

премію у розмірі 60% посадового окладу;

та надати допомогу на оздоровлення при наданні щорічної відпустки у розмірі середньомісячної заробітної плати та матеріальну допомогу на вирішення соціально-побутових питань у розмірі посадового окладу.

Секретар Вознесенської міської ради                                                         Л.М.Торжинська

 

Пояснювальна записка

до проекту рішення міської ради «Про умови оплати праці

Вознесенського міського голови у 2019 році»

1.Обґрунтування необхідності прийняття цього рішення:

Проект підготовлений з урахуванням постанови Кабінету Міністрів України від 9 березня 2006 року № 268 зі змінами за погодженням з профспілковим комітетом виконавчих органів Возне-сенської міської ради.

 1. Мета та завдання проекту рішення:

Упорядкувати умови оплати Вознесенського міського голови у 2019 році відповідно до ви-мог діючого законодавства.

 1. Загальна характеристика та основні положення проекту рішення:

Проект складається з законодавчого обґрунтування та  4-х  пунктів.

Обґрунтування містить посилання на постанови Кабінету Міністрів України від 09 березня 2006 року № 268 «Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, суддів, інших органів» зі змінами, розділ VI «Формування фонду оплати праці, нормування та оплати праці, захист заробітної плати» Колективного договору між міським головою та трудовим колективом працівників виконавчих органів Вознесенської місь-кої ради на 2015-2017 роки, статтю 25 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні».

 1. Стан нормативно-правової бази:

постанова Кабінету Міністрів України від 09 березня 2006 року № 268 «Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, суддів, інших органів» зі змінами, розділ VI «Формування фонду оплати праці, нормування та опла-ти праці, захист заробітної плати» Колективного договору між міським головою та трудовим колек-тивом працівників виконавчих органів Вознесенської міської ради на 2015-2017 роки, стаття 25 За-кону України «Про місцеве самоврядування в Україні».

 1. Фінансово-економічне обґрунтування:

Реалізація зазначеного проекту буде реалізована в межах фонду оплати праці на 2019 рік.

 1. Прогноз соціально-економічних та інших наслідків прийняття проекту рішення:

Прийняття міською радою рішення  «Про умови оплати праці Вознесенського міського голо-

ви у 2019 році» дасть можливість забезпечити гарантоване право на оплату праці відповідно до чин-

ного законодавства.

 1. Проект рішення розміщений на інформаційному інтернет-порталі міста Вознесенська 21.11.2018 року.
 1. Суб’єкт подання: відділ кадрового забезпечення апарату Виконавчого комітету Вознесенської міської ради.

 

Начальник відділу кадрового забезпечення                                                        Н.А.Охрімчук

 

 

5 комментарии

 1. житель района

  Ахереть!!!!! В городе проехать нельзя, разве, что танком. А этот гандон себе зарплату просит. Повешать тварь на здании исполкома и не снимать, чтобы будущие меры видели, что может быть за такую «работу».

 2. Красиво написано, даже ссылки на Законы Украины есть.
  Но удивляет один момент «насыпать» Виталику денег на решение «социально-побутовых «? Скажите пожалуйста сколько денег мер города «отсыпал» денег рядовому жителю города, в лучшем случае он скажет «пи………те» в соцзахист там Вам помогу или «подадут» может быть?
  Также есть депутатский корпус который или с учетом политической целесообразности или все же сжалился (даже на время забыв о политических баталиях)над жителями города и с учетом ст.35 Конституции Украины (если мне память не изменяет) решил направить письмо к гаранту о недопущении цен на газ потому, что уже прям таки полный «пи……ц», что сделал Виталька мол не правильно написано, не по закону ну и еще, что-то в таком роде.Хотя как на меня даже если и документ не правильно написан есть куча специально обученных людей которые живут на налоги горожан могли бы помочь сделать его «правильным».
  Так у вопрос хватит ли у депутатского корпуса смелости отправить нашего Виталика в в управление соцзащиты за помощью? (ведь они тоже не могут помощь жителю города деньгами, они же своими руками и задробили создание депутатского фонда-опасаясь коррупционных проявлений и по совету Виталика также отправляют своих избирателей в различные инстанции, а кто по богаче возможно помогает со своих доходов)
  Второе если уже нашего Виталика так припекло с деньгами, а как мы видим, что аппетиты у него не маленькие и не на что жить?, то пускай пи…..ет в Польшу или Чехию как остальные жители города.
  И теперь становится интересным смогут ли депутаты городского совета, хватит ли у них смелости и бодрости духа, как говорил покойный И.С.Плющ «впихнуть (меру)-до селе не впихуемое»
  Потому, что как мы видим дорог в городе нет, поборы в школах особенно 8 на ремонт спортзала с родителей берут(кстати у которых за газ уже нечем платить, на субсидию не пожируешь), а тут еще и деньги премию меру аж 60 процентов вынь да положь, а где ж их в городе заработать

 3. По этому глубоко уважаемый мер, когда Ваши верноподаные жители города доедают последний х….. без соли , Вам бы Николай Янович Азаров ответил бы «Годі скігліти (в виде вот таких проектов решений ) трэба брати лопату і працювати» -ям вон сколько по городу, к стати с инновациями то же как-то не густо(хотелось бы услышать цифиру сколько нужно денег на ремонт дорог в городе и какой же все таки экономический эффект, конечно же в денежном эквиваленте мы увидим от внедрения энергосберегающих технологий в «Водограе», потому,что со слов Вашего зама это вроде бы не рентабельно? А то я смотрю, что кто то из Вас на нае…..вает нас, вот только еще не могу понять кто?, ведь Вы оба получаете премии за работу?, а без цыфир как-то гороскоп не получается через какой период времени Гриша-шашлычник хотя бы по засыпает ямы в городе ) Так, что с прошедшими Вас и наступающими

 4. Олександр

  Виборець, а твій депутат, який тобі давав присягу служити, запитав у тебе ради !? При Луковськи депутати планують 18 січня 2019 надати Лукову В.Д. нові надбавки, премії та два види допомоги в поточному році.
  Хто не боїться, хто готовий висловити свою думку з цього приводу трибуна і мікрофон в залі засідань Вам буде надана як завжди.

 5. Сергій

  За особливі заслуги ? смертністо і досі більша ніж приріст.
  По місту не літають поліцецські дрони ! роботи в місті більше нестало ! дороги як були лайном так і залишились ! про які заслуги йдеться ? чому за мої податки повинні робити не мені комфорт а меру ? можливо варто було не тільки Леніна звалити ?!?!?!?

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.