Не пропусти

Укртрансбезпека назвала безвідповідальним керівництво вознесенського автовокзалу (ПрАТ «МОПАС») що випускало автобуси на лінію у непогоду

Про безвідповідальне ставлення керівництва ПрАТ «МОПАС» під час обмеження руху на території Миколаївської області у зв‘язку з погіршенням погодних умов 11-12 січня 2019 року!

Ігноруючи неодноразові попередження відповідальних служб про обмеження руху маршрутних пасажирських транспортних засобів, автовокзали ПрАТ «МОПАС» у м. Вознесенську, м. Южноукраїнську та м. Первомайську Миколаївської області продовжували випуск автобусів на лінію, лише попереджаючи водіїв під власний розпис останніх про погіршення погодних умов та перекладаючи на них відповідальність за подальші наслідки!!!

Таким чином, заради отримання вигоди, керівництво ПрАТ «МОПАС» свідомо наражало на небезпеку пасажирів, зухвало ігноруючи повідомлення про тимчасові обмеження руху на а/д Н-24 «Миколаїв — Благовіщенське (через м. Вознесенськ)»!!!

Невже можно бути настільки цинічно-байдужими до безпеки пасажирів, настільки знецінити людське життя, що прирівняти його до вартості квитка за проїзд??? Жахливо, соромно, безвідповідально та прикро….

 screenshot_16screenshot_15 screenshot_13screenshot_18

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.