Не пропусти

Перевізники Вознесенського району повинні у найкоротший термін усунути виявлені порушення транспортного та трудового законодавства

Управління Укртрансбезпеки у Миколаївській області та управління Держпраці у Миколаївській області, виконуючи протокольне доручення голови Миколаївської ОДА Олексія Савченка, завершили перевірку діяльності вознесенських підприємств-пасажироперевізників. В результаті, по факту виявлених порушень, складено сім відповідних актів.

image

Нагадаємо, що у грудні 2018 року під керівництвом Олексія Савченка в Миколаївській облдержадміністрації відбулась нарада з питань організації пасажирських перевезень у місті Вознесенську та Вознесенському районі. Зокрема, була обговорена діяльність підприємств-перевізників ФОП Ярошенко І.Т. та ТДВ «Вознесенськавтотранс», які надають послуги з перевезення пасажирів у Вознесенському районі та місті Вознесенськ.

Як повідомив в.о. начальника управління Укртрансбезпеки у Миколаївській області Олександр Гринюк, співробітниками управління було здійснено 2 рейдові перевірки зазначених перевізників. За результатами перевірок виявлено факти порушення Закону України «Про автомобільний транспорт» — про що складено сім відповідних актів: три — у відношені ФОП Піпія П.М. та чотири — у відношенні ФОП Ярошенко І.Т.

Пасажироперевізники зобов’язані у найкоротший термін усунути виявлені порушення.

Зазначимо, що Олексій Савченко наполягає на здійснені перевізниками області своєї діяльності з урахуванням в першу чергу інтересів людей, які користуються їх послугами та тих людей, які у них працюють. Зокрема, голова ОДА постійно наголошує, що підприємства-пасажироперевізники повинні приділяти особливу увагу не тільки безпеці та комфорту пасажирів, а й питанням інклюзії та якості перевезення пільгових категорій громадян – дітей, осіб з інвалідністю  та АТОвців.

http://www.mk.gov.ua/ua/news/?id=63504

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.