Не пропусти

Міська влада нарешті запустила сонячні колектора у ФОК «Водограй» що 6 років використовувались «як меблі»

2019 рік Вознесенськ розпочинає з енергоефективних заходів. Відтепер фізкультурно-оздоровчий комплекс «Водограй» має 3 теплових насоси та нагрівальну систему на сонячних батареях для підігріву води в душових. За рахунок відмови від газу влітку, місто має на меті заощаджувати кошти, які підуть на ремонт місцевих доріг.

Відповідне відеозвернення 02.01.2018р. зробив Луков В.Д.

screenshot_13screenshot_14

1528788342_img_7603-300x160putiy-ikonka

НАГАДАЄМО:

Міська влада нарешті планує запустити сонячні колектора на ФОК «Водограй» що 6 років стояли «як меблі»

http://voznesenskonline.com.ua/miska-vlada-nareshti-planuye-zapustiti-sonyachni-kolektora-na-fok-vodogray-shho-6-rokiv-stoyali-yak-mebli/

Відповідну заявку було подано до Державного фонду регіонального розвитку, в рамках добровільного обєднання громад, на 965,826 тис. грн.

Окупність проекту відповідно до документів складає 5 років.

Нагадаємо, що заступник міського голови (колишній директор ФОК «Водограй»)  Путій Ю.В., так і не виконав своєї обіцянки нашому виданню, щодо надання розрахунків окупності колекторів, яку давав більше року тому.

Спочатку Путій Ю.В. стверджував про окупність проекту біля 20 років, коли йому були висловлені обгрунтовані заперечення, він обіцяв надати докуменети з розрахунками, а потім звинуватив журналістів у «некомпетентності».

Виявилось, що відповідно до проекту ДФРР, срок окупності колекторів, що вже куплені і змонтовані 6 років тому і не запущені, становить 5 років. Місто вже могло повернути свої кошти, однак витрачало їх на газ.

 строк окупності проекту, відповідно до проектно-кошторисної документації та розрахунків проектувальника, складає 5 років

Ми в свою чергу, не будимо звинувачувати Путія Ю.В. у «некомпетності», однак питання наповнення міської казни і дбайливого ставлення до витрачення коштів громади залишається риторичним.

1351075233_771654dfb020e9e90d4a860836b3cdaf5-i600x379x469

screenshot_83-300x219screenshot_192

Міська влада сумнівається в необхідності запуску вже куплених та змонтованих сонячних колекторів на ФОК «Водограй»

http://voznesenskonline.com.ua/miska-vlada-shhe-dosi-sumnivayetsya-v-neobhidnosti-zapusku-vzhe-kuplenih-ta-zmontovanih-sonyachnih-kolektoriv/

По це повідомив директор 

КО «Вознесенський міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Іван Алексєєв.

Він зазначив, що замість докупки  деталей для куплених та змонтованих 5 років тому  сонячних колекторів та їх запуску, розглядають можливість купівлі «теплового акумулятора».

screenshot_2screenshot_3

Вказаний прилад працює на тому, що акумулює електрику в ночі, а віддає в день, і за рахунок різниці тарифів «день-ніч» складається економічний ефект.

Ця технологія є застарілою, і в реальному вираженні не призводить до економії теплоносіїв, та не відноситься до установок зеленої енергетики (редакторське).

Крім того враховуючи, що коефіцієнт нічного тарифу в Україні  постійно підвищується (приклад з вуличним освітленням в 2017р.) її окупність у середньо тривалій перспективі під сумнівом.

Також, нашому сайту більше 4 місяців тому заступник міського голови Путій Ю.В., обіцяв прокоментувати СКАНДАЛЬНУ СИТУАЦІЮ З НЕЗАПУСКОМ ПРОТЯГОМ 5 років ВЖЕ КУПЛЕНИХ ТА ЗМОНТОВАНИХ СОНЯЧНИХ КОЛЕКТОРІВ, та надати розрахунки рентабельності необхідних довкладень в їх запуск.

putiy-ikonka

1 комментарий

  1. БЫВАЛЫЙ

    Наконец-то ,6 лет » рожали». Если-бы некоторые депутаты не пинали власть по этому вопросу,то еще несколько лет рожали.

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.