Не пропусти

Перевірили підприємця який здійснює перевезення пасажирів

У місті Вознесенську відбулися заходи контролю фізичної особи-підприємця, що здійснює господарську діяльність з перевезення пасажирів. У зазначених заходах взяли участь територіальні органи Держпраці та Укртрансбезпеки Миколаївської області.

За результатами інспекційного відвідування управління Держпраці у Миколаївській області встановлено, що підприємцем створено 9 робочих місць, зокрема водіїв. Усі робочі місця зайняті мешканцями територіальної громади.

48950363_2209353429313086_3774686296476221440_n

Водій — професія дуже відповідальна. Тому до осіб, які допускаються до водіння пасажирського автотранспорту, підприємець висуває певні кваліфікаційні вимоги та відстежує виконання працівниками своїх трудових обов’язків.

Під час інспекційного відвідування фізичною особою — підприємцем було надано документи щодо належного оформлення трудових відносин з найманими працівниками, зокрема накази про прийняття на роботу (укладені трудові договори), повідомлення до територіального органу Державної фіскальної служби України про прийняття працівника на роботу, табелі обліку робочого часу, відомості нарахування заробітної плат.

Між тим, інспекційне відвідування без внесення припису не обійшлося. Інспекторами праці управління Держпраці у Миколаївській області було виявлено порушення ведення кадрової документації. Підприємцю надано достатньо часу на усунення виявлених недоліків.

У разі, якщо підприємець не виконає внесений припис інспекторів праці управління Держпраці у Миколаївській області, тоді до нього буде застосовано заходи фінансової та адміністративної відповідальності.

Источник: izvestia.nikolaev.ua

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.