Не пропусти

В Олександрівській ОТГ після капітального ремонту відкрили дитячий садок та школу мистецтв

У четвер, 27 грудня, перший заступник голови Миколаївської облдержадміністрації В’ячеслав Бонь взяв участь у відкритті дитячого садка у селі Воронівка та школи мистецтв в Олександрівці Олександрівської ОТГ, будівлі яких були капітально відремонтовані та утеплені.

image

В’ячеслав Бонь відзначив, що кожен реалізований проект, кожен відремонтований в ОТГ об’єкт доводить важливість і своєчасність започаткованої Президентом України Петром Порошенком реформи децентралізації.

«Сьогодні ми бачимо свідчення успішності громади, що об’єдналась. Багато було сумнівів, багато було провокаторів, які закликали людей не об’єднуватися. Але громада прийняла вірне рішення, і  тепер ви можете самі визначати, які завдання є для вас першочерговими. Завдяки ініціативі Президента України Петра Порошенка громади мають фінансовий ресурс, щоб ці завдання реалізувати», — зазначив В’ячеслав Бонь.

Так, у Воронівському дитячому садку було проведено повну теплоізоляцію двоповерхової будівлі. Вартість робіт склала 740 тис грн (690 тис грн – державної субвенції, 52 тис грн – власні кошти). В Олександрівській школі мистецтв замінено покрівлю, проведено теплоізоляцію стін та цоколю. Вартість робіт – 610 тис грн (510 тис грн державної субвенції загально за 2017 та 2018 роки, 100 тис грн – власні кошти громади).

Крім того, В’ячеслав Бонь відвідав школу у Воронівці та Олександрівці, де ведеться прибудова спортивного залу.

http://www.mk.gov.ua/ua/news/?id=62939

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.