Не пропусти

У Вознесенську завершується реконструкція колектору

Про це заявив голова Миколаївської ОДА Олексій Савченко 22 грудня на зустрічі із журналістами у рамках проекту «Маю силу відповідати».

image

Відзначимо, що соціально важливий проект охоплює реконструкцію каналізаційного напірного колектора по вул. Київській, від вул. Осипенка до вул. Танасчишена у Вознесенську.

«Ми системно підходимо до вирішення проблем які є. Зараз завершується реконструкція колектору у місті Вознесенськ, а наступного року, я сподіваюсь, ми закриємо питання дорожнього покриття, яке не прийдеться переробляти кожного року, через необхідність ремонту водопроводу», — зазначає голова Миколаївської ОДА.

Слід відмітити, що при реалізації цього проекту застосовано сучасний поліетиленовий трубопровід діаметром 315 мм, загальною довжиною 2,2 км, розрахований на надлишковий тиск до 10 кг/см2 .

За рахунок кваліфікованих дій підрядної організації ТОВ «ВІК технології» вдалося суттєво знизити фактичну вартість робіт до 5,2 млн. грн. по відношенню до конкурсної пропозиції 10,5 млн. грн., за рахунок зменшення з 14 проектних до 4 фактичних місць розриття земельних ділянок вздовж лінії прокладання трубопроводу та уникнути зайвих пошкоджень магістральної автодороги Н-24.

Реконструкція колектору дозволяє підвищити рівень надійності функціонування загальноміської каналізаційної системи та надання послуг водовідведення споживачам 40 тисячного міста.

Голова облдержадміністрації Олексій Савченко ще раз акцентував, що у пошкоджених від виконання робіт місцях будуть виконані ремонти і замінено дорожнє покриття.

http://www.mk.gov.ua/ru/news/?id=62616

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.