Не пропусти

Музично-поетичний бенефіс «Від щирого серця» в бібліотеці №1

19 грудня, в прекрасний день Святого Миколая, в бібліотеці №1, де завжди збираються поціновувачі книги та поетичного слова відбувся музично-поетичний бенефіс Гаврюшенка Віталія Сергійовича, прекрасного лікаря-стоматолога, поета, композитора, поважної людини у нашому місті, нагородженого грамотами від міського голови та знаком «За заслуги перед містом».

Це людина, яку природа і батьки обдарували неоціненним багатством – багатогранним талантом. Це людина великої щедрої душі, безкорислива, наділена тонким почуттям гумору. Людина мудра, безвідмовна, закохана в пісню, людей, рідний край, свою країну. А тому і дарує теплоту і різнопланову музику своєї душі людям. Привітати свого талановитого земляка прийшли друзі, колеги, близькі та шанувальники його творчості.

Цього року Віталію Сергійовичу виповнилося 78 років, але він сповнений сил та творчих планів. Віталій Сергійович поет, член Вознесенського літературно-мистецького об`єднання «Веселка». В 2000 році вийшла перша збірка його 30-ти пісень під назвою «Від щирого серця». Вже друга збірка, випущена 2002 році під назвою «Чиста криниця» — має 50 музичних творів. В 2003 році вийшла друком колективна збірка «веселчан» під назвою «Веселчині джерела», 2005 — «Веселка над Бугом», 2007 — «Вознесенщина літературна», 2011 – «Веселка над Вознесенськом», 2013 році – «Барви Веселки» та 2018 році – «Веселкові передзвони». В кожному з них були надруковані вірші Віталія Сергійовича Гаврюшенка. На сьогодні у поета налічується понад 400 віршів, басень, поем, гуморесок.

З 1998 року Віталій Сергійович починає створювати музику. Віталій Гаврюшенко — учасник музичних конкурсів композиторів-аматорів. Нагороджений грамотою Міністерства культури. Визнаний кращим композитором Миколаївської області у 2006 та  2008 роках. Він витворив велику кількість пісень, які викликають у вознесенців синівські почуття любові до України. Музичний доробок самобутнього композитора складає більше 300 пісень різноманітних за тематикою і жанрами. 70% пісень написаних на власні поезії та на слова відомих поетів: О. Пушкіна, М. Лермонтова, Л. Рубальської, Ф. Тютчева, Д. Луценка, М. Рубцова, Л. Федорука і наших вознесенських поетів: Анатолія Харлановича та Леоніда Кліментовського. Пісні ліричні, патріотичні, гумористичні. Виконавці пісень Калінчук Оксана – народна артистка України, Тимофєєва Юлія – вчитель музичної школи, Коваленко Анна Аркадіївна – вчитель муз. школи, Полощанюк Тимофій – співак, хор вихованців музичної школи, ансамбль “Невичерпне джерело”.

У 2008 році Віталій Сергійович став переможцем конкурсу по створенню гімну Вознесенська. Разом з Леонідом Федоруком – заслуженим діячем мистецтв України вони створили музичний твір «Вперед, Вознесенці!», який став символом міста.

Захід складався з двох частин. В першій – візитна картка Віталія Сергійовича, яка супроводжувалась електронною презентацією, де були представлені біографічні та фотоматеріали. Бібліотекарі презентували книжкову виставку «Чиста криниця», на якій було представлено книги автора та колективні збірки «веселчан». Приємною окрасою зустрічі стала чудова поезія, яку читали учасники заходу, а шанувальники говорили про неймовірну силу його творчості. Відеокліпи чарівних пісень Віталія Сергійовича у виконанні Ю. Тимофєєвої та Г. Коваленко справили надзвичайно зворушливе враження на присутніх.

В другій частині – сам автор читав свої твори. Слухаючи його відомі та ще не надруковані поезії, присутні змогли насолодитися невимушеним спілкуванням з Віталієм Сергійовичем.

Гості та колектив бібліотеки щиро вдячні поету, композитору, нашому земляку за позитивні емоції, які він подарував при зустрічі. Сподіваємося, що ця зустріч з Віталієм Сергійовичем Гаврюшенко залишила в серцях вознесенців тепло і радість від спілкування, бажання прочитати ще більше  його творів.

Бібліотека №1 —

Центр місцевого краєзнавства

КЗ «Бібліотечна мережа м. Вознесенська»

 

http://voz.gov.ua/kultura/1506-muzychno-poetychnyi-benefis-vid-schyrogo-sercia-v-biblioteci-1.html

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.