Не пропусти

Сметана Ю.О. погрожує сусідці закрити її до психіатричної лікарні, щоб задарма забрати будинок

 

Сусіди Сметани Ю.О. скаржаться до поліції  на рейдество з його боку.

Відповідна заява була подана 10.12.2018р.

screenshot_9

47682575_827315450943380_1224979996292939776_n-1screenshot_10

НАГАДАЄМО:

Заступник мера Сметана Ю.О. погрожує фізичною розправою вже не тількі своїм сусідам (виборцям), а і депутату Кондратєнкову Ю.М.

Відповідний інцидент, стався 07.12.2018р. на засіданні позачергової 66-ї сесії Вознесенської міської ради.

Депутату Кондратєнкову Ю.М. погрожував  Сметана Ю.О.  фізичною розправою. На відео засідання сесії з 1 часу 49 хвилини, видно перепалку Сметани та Кондратєнкова.

Варто відзначити, що відповідні інцеденти за участю Сметани Ю.О. стали вже систиматичними.

На декілька поспіль засідань міської ради, приходять сусіди Сметани Ю.О. і скаржаться на його «не адекватні» дії. Сметана Ю.О., будуючи власний будинок (записаний на дружину), зруйнував декілька бідівель своїх сусідів. Спочатку обіцяв все відновити, а вже більше року ігнорує свої обіцянки та вдається до погроз сусідам.

Мєр Вознесенська Луков В.Д., на зухвалу поведінку свого першого заступника Сметани Ю.О. по відношенню до містян і своїх виборців та депутата, не звертає уваги.

screenshot_9screenshot_14

screenshot_8screenshot_11

screenshot_10screenshot_13

9 комментарии

 1. Корнет

  Неужели нет управы на этого чиновника? И сколько мы будем это терпеть…
  Городской голова жалуется Президенту на свое бессилие и потом просит прощения
  Первый зам вообще «зарвался». ничего святого нет
  Слов нет, «классное» у нас руководство!
  И коррупцией пахнет со всех сторон

 2. Мальчик просто взлетел, испытание властью стало для него непреодолимым. К сожалению борода не показатель ума и мудрости. Думаю Луков должен отправить этого «трудягу» в отставку и тем самым доказать кто в городе мэр. Но боюсь с яйцами у него не все в порядке

 3. БЫВАЛЫЙ

  Та хто всетаки зупинить неадекватного 1-го зама Лукова — СМЕТАНУ Ю., адже це лице міської влади та член команди очільника міста ? Бувшу керуючу справами Васильєву попросили на вихід за її «темні справи». А Сметана Ю. зовсім з катушок з*їхав, таке витворює,використовуючи посадове становище,що просто жах. А Луков В. , як і з перевізниками , чомусь не реагує на «концерти» свого зама, Ч О Г О ?

 4. БЫВАЛЫЙ

  У Лукова яйца? Да откуда они у него возьмутся. Он мастер попи@@еть и не более .Но за пи@@еж все равно прийдется держать ответ .

 5. Олександр

  «Все гнило в Датському королівстві.»

 6. Олександр

  «А король-то голий.»

 7. Олександр

  Це є його метод захисту від заемучевшей його Вашої нескінченної критики.

 8. Гаврило

  Це та «малада каманда» при владі яка обіцяла всім покращення вже завтра????????? такіж хапуги і чмошніки

 9. БЫВАЛЫЙ

  Так це той з молодої команди Лукова, який дозволяє собі не тільки погрожувати депутатам і сусідці. а й не дивлячись ні на що будує «маленьку хатинку» по вул. Мічуріна. Тільки питається — ЗА ЯКІ КОШТИ? Але ,на хвилиночку, тільки вкрити дах цього будинку коштує, по приблизним підрахункам, від 160 до 200 тис.грн. Невже 2 роки бідолага голодував разом із сім*єю,по ньому видно. Цікаво , куди дивляться відповідні структури . В наш час дозволяти собі таке — це просто жах, він що , недоторканний? Рахує що дорвався до влади і йому все дозволено ? І куди дивить міський голова, адже Сметана Ю. компрометує владу, недарма люди кажуть що у владі хапуги та чмошники.

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.