Не пропусти

Нарада у губернатора щодо організації пасажирських перевезень у місті Вознесенську та районі

10 грудня під керівництвом Олексій Савченко в Миколаївській облдержадміністрації відбулась нарада з питань організації пасажирських перевезень у місті Вознесенську та Вознесенському районі, зокрема, стосовно діяльності підприємств-перевізників ФОП Ярошенко І.Т. та ТДВ «Вознесенськавтотранс».

Участь у нараді взяли заступник голови облдержадміністрації Валентин Гайдаржи, прокурор Миколаївської області Тарас Дунас (Прокуратура Миколаївської Області), міський голова м.Вознесенська Віталій Луков, представники ГУ Нацполіції, управління Держпраці та управління Укртрансбезпеки у Миколаївській області, Вознесенської райдержадміністрації та управління інфраструктури Миколаївської ОДА.

48187095_1507435546025417_5450865668209508352_n

Нагадаємо, що минулого місяця Президент України Петро Порошенкодоручив голові Миколаївської ОДА додатково звернути увагу на ситуацію, яка склалася в сфері пасажирських перевезень у місті Вознесенськ Миколаївської області. Так, під час свого виступу на засіданні Ради регіонально розвитку міський голова Вознесенська Віталій Луков повідомив, що у Вознесенську перевізники почали масово відмовлятись обслуговувати пільгову категорію населення, мотивуючи це нібито роботою на маршрутах так званого «чорного перевізника».

За результатами обговорення, голова Миколаївської облдержадміністрації Олексій Савченко наголосив, що відзавтра Укртрансбезпека спільно з Нацполіцією та Держпрацею повинні взяти питання на особливий контроль та перевірити конкретні підприємства-перевізники на дотримання вимог транспортного та трудового законодавства.

В свою чергу, прокурор області Тарас Дунас зауважив, що невірно буде констатувати факт наявності у Вознесенському районі «чорних перевізників», адже ті перевізники, навколо яких склалась така ситуація, присутні на спільній нараді і як юридично, так і публічно відстоюють свої позиції.

«За дорученням Президента України Петра Порошенка сьогодні провели насичену нараду стосовно проблеми пасажирських перевезень на Вознесенщині, про яку місяць тому мер Вознесенська заявив на Раді регіонального розвитку. Так, ми заслухали Віталія Лукова та керівників фірм-перевізників – кожен із підприємців має свою думку і свій перелік наболілих проблем, у зв’язку з чим влада міста отримала глухий кут – тих перевізників, з якими зручно працювати, і тих що перемогли на конкурсі. Так, я розумію обурення стосовно поки що незрозумілих виходів на маршрути, порушення правил і графіків перевезень тощо. Але наразі я займаю нейтральну позицію і не буду підтримувати жодну зі сторін конфлікту, адже спочатку – ретельна перевірка та всеохоплююча юридична оцінка ситуації, — зазначив очільник області. — Відзавтра Укртрансбезпека спільно з Нацполіцією та Держпрацею візьмуть питання на особливий контроль та перевірять конкретні підприємства-перевізники на дотримання вимог транспортного та трудового законодавства. Окремо дякую прокуратурі та поліції за те, що долучилися до важливого для громади питання. Також я особисто доручив перевірити управління інфраструктури нашої облдержадміністрації на відповідність проведення конкурсів із організації перевезень приміськими та міжміськими маршрутами у Вознесенському районі», — резюмував Олексій Савченко.

Голова облдержадміністрації закликав перевізників в першу чергу працювати на користь громади Миколаївщини і дбати про ті послуги, які вони надають населенню та про тих людей, які у них працюють: «Щиро дякую за підтримку соціальної складової та нагадую про обов’язкову наявність і наповнення аптечок, інклюзію та перевезення дітей – щоб жодного ганебного випадку стосовно пасажирів-дітей чи пільговиків не було!».

48357422_1507435779358727_2816723605226782720_n48051531_1507435856025386_5397438203487584256_n
https://www.facebook.com/mykoda

 

1 комментарий

  1. Олександр

    Мэр Вознесенска сначала пожаловался Президенту на «чёрных перевозчиков», а потом попросил прощения
    https://www.youtube.com/watch?v=TuSgWqmN2gs
    https://www.youtube.com/watch?v=TuSgWqmN2gs

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.