Не пропусти

Депутат Кондратєнков Ю.М. подав до поліції заяву щодо погроз фізичною розправою від Сметани Ю.О.

47685511_721473024918154_6746435616675725312_n

48209516_721472994918157_4527407880927707136_n

48272854_721472938251496_3593229820915351552_n

НАПОМНИМ: СМЕТАНА СКАЗАЛ, ЧТО ВОЗНЕСЕНЦЫ ПОДДЕРЖИВАЮТ ПОВЫШЕНИЕ ТАРИФОВ НА ВОДУ

 

На засіданні НКРЕКП від 25 січня 2017р. заступником міського голови Вознесенська Сметаною Ю.О., були взяті додаткові зобов’язання, щодо більш швидкого (в два рази) відновлення мереж водопостачання та відведення, за рахунок збільшення амортизаційних відрахувань та підвищення тарифу.

Заступником міського голови Вознесенька визнано недостатність коштів для відновлення мереж та взято зобов’язання переглянути підходи до фінансування цих заходів, забезпечивши відновлення аварійних мереж протягом 10 років.

Нагадаємо, що відповідно до законодавства України амортизаційний період для мереж водопостачання та водовідведення, становить 20 років, або 5% в рік.

screenshot_4

bez-nazvaniya-4

Крім того, визначено різницю між тарифами по воді, що компенсує держава Україна, для Вознесенська:

-визначено загальну суму різниці між фактичною вартістю надання послуг з централізованого водопостачання та водовідведення, централізованого постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем) та затвердженими тарифами.

КП «Водопостачання м. Вознесенська» 110 тис. грн
ТОВ «Біологічні очисні споруди» (м. Вознесенськ) 775 тис. грн

Для Миколаєва держава Україна компенсує:

Міське комунальне підприємство «Миколаївводоканал» 80 млн грн

screenshot_5

Зазначена різниця спричинена неподанням матеріалів на перегляд тарифів з вини підприємства; наявністю понаднормативних втрат з вини підприємства внаслідок зношеності та несвоєчасного відновлення мереж; відхиленням обсягів реалізації, що не було враховано/погоджено органами місцевого самоврядування.

При цьому Комісією відповідно до Порядку формування тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення, затвердженого постановою НКРЕКП від 10.03.2016 № 302, передбачено в тарифах на 2017 рік 54 ліцензіатам компенсацію на відшкодування різниці між фактичними витратами на сплату податків і зборів, придбання електричної енергії та  передбаченими у затверджених у 2016 році тарифах, у розмірі 98 млн грн, у тому числі 11,7 млн грн ліцензіатам, тарифи яких не переглядалися тривалий час або не встановлювалися Комісією взагалі.

http://www.nerc.gov.ua/web/printable.php?news=5691&lang=UA

8 комментарии

 1. Оце дав під хвіст єтому державно-палітіческаму деятілю.

  Сбрасывая «бандюковичей», многие надеялись, что вместе с ними уйдет в небытие и феодально-криминальный строй. Что вместо пшонок появятся не «заробитчане», а честные прокуроры. Но феоды беглых «регионалов» вместе с «крепостными» перешли к нуворишам-«патриотам». Местные правоохранители служат «элитам». А если кто-то встал на пути — «Простите, ничего личного, просто бизнес»…

 2. Самое интересно, что это не конфликт двух людей, на мой взгляд это конфликт городской власти и горожан, поэтому даже если вдруг и кому-то придет в голову вдруг извинится, то на мое глубокое убеждения здесь нужно извинятся перед всеми жителями города , тому парню и его «начальнику» бить челобитную с трибуны Вознесенского городского совета в режиме онлайн со включенными микрофонами.

 3. Для меня непонятно, для кого мы строим безопасный город?, зачем покупаем дорогостоящие камеры? если преступники все на виду

 4. ивахненко виктор

  кстати, видеокамера в кабинете Лукова прекратила свою трансляцию с 6 декабря…с чего бы это,га? Может потому что заканчивается финансовый год и пора «пилить» бюджет,га? Кто знает,га?))

 5. http://mayu-pravo.com/news/view/deputat-kondratenkov-pid-chas-derjavnogo-gimnu-matyukavsya-na-koleg-i-zdiyinyav-galas-pislya-zauvajennya-z-boku-pershogo-zastupnika-mera-a33060/

  Это знаете как в анекдоте «Доцю ,люди говорять, що ти матюкаешся -пиздять мамо»
  Кого тут дискредитировать, факти деятельности этой личности на лицо. Когда должностное лицо поняло, что попало начал уже действовать по типу рука «Москвы», но самое интересное, что запись с угрозами есть, а вот записи с матами нет.
  Просто хочется представить эту картину, играющий гимн и стоящие матерящиеся депутаты?

 6. Ще раз уважно передивився надане відео, але матів не почув, то що депутати співали гімн міста ,то це прекрасно видно.
  Щось не чустно і не видно було заступника міського голови із зауваженнями.

 7. БЫВАЛЫЙ

  Цікаво,чому «Маю право»не взяло інтерв*ю і в другої сторони конфлікту,а тільки у Сметани. Після перегляду запису можно зробити висновок що, СметанаЮ. бреше та викручується з ситуації, адже зрозумів, що після погроз та такої поведінки з депутатами прийдеться відповідати. З відео і чутно і видно, як Сметана Ю. промовив погрози , потім перший ще відштовхнув депутата Кондратєнкова, а далі ще Сердегу.Також з відеозапису сесії видно , під час виконання гімну деякі депутати співали,а інші мовчали,в тому числі і депутат Кондратєнков. Знову Сметана збрехав, видно навчився брехати у свого наставника. Зовсім рядом знаходився хлопчик , мабудь кореспондент «Маю право» і весь інциндент бачив на власні очі. Але всі знають,що цим виданням керує «лице не української національності»,яке перебралося в політику сусіднього міста і там тепер «мутить воду», а звідси і з*явилася замовна стаття . Люди не дурні, знають Сметану з дитинства. Кажуть яким був му№аком ,а став при владі ще гіршим.

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.