Не пропусти

Заступник мера Сметана Ю.О. погрожує фізичною розправою вже не тількі своїм сусідам (виборцям), а і депутату Кондратєнкову Ю.М.

Відповідний інцидент, стався 07.12.2018р. на засіданні позачергової 66-ї сесії Вознесенської міської ради.

Депутату Кондратєнкову Ю.М. погрожував  Сметана Ю.О.  фізичною розправою. На відео засідання сесії з 1 часу 49 хвилини, видно перепалку Сметани та Кондратєнкова.

Варто відзначити, що відповідні інцеденти за участю Сметани Ю.О. стали вже систиматичними.

На декілька поспіль засідань міської ради, приходять сусіди Сметани Ю.О. і скаржаться на його «не адекватні» дії. Сметана Ю.О., будуючи власний будинок (записаний на дружину), зруйнував декілька бідівель своїх сусідів. Спочатку обіцяв все відновити, а вже більше року ігнорує свої обіцянки та вдається до погроз сусідам.

Мєр Вознесенська Луков В.Д., на зухвалу поведінку свого першого заступника Сметани Ю.О. по відношенню до містян і своїх виборців та депутата, не звертає уваги.

screenshot_9screenshot_14

screenshot_8screenshot_11

screenshot_10screenshot_13

 

3 комментарии

 1. БЫВАЛЫЙ

  В такому разі міському голові потрібно негайно призначити проведення службової перевірки.відсторонити Сметану Ю. від виконання службових обов*язків та по результатам перевірки підготувати проект рішення ради на звільнення свого «безбашенного» зама з посади. Така повинна бути послідовність дій адекватного міського голови. Подивимося як буде діяти наш мер.

 2. Олександр

  «Добра и зла извечна эстафета:
  Подлец выращивает подлеца
  Ничуть не хуже, чем поэт поэта.»

  Так на виду и неоднократно, вызывающе и нагло по отношению к людям и депутатам, к председателю постоянной комиссии депутатской деятельности, законности, правопорядка и связей с общественностью может вести себя безнаказанно этот молодой первый заместитель мэра Лукова только с молчаливого согласия своего начальника!

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.