Не пропусти

07.12.2018 трансляція позачергової 66-ї сесії Вознесенської міської ради

7 комментарии

 1. Сьогодні на сесії з боку 1-го заступника міського голови Сметани прозвучали відкриті погрози на адресу голови постійної комісії по законності вознесенської міської ради Кондратенкова Ю.М. на предмет нанесення йому тілесних пошкоджень, в присутності депутатського корпусу.
  Ці погрози, на пряму повязані з принциповою позицією депутата Кондратенкова Ю.М. стосовно неспрможності міської влади навести елементарний лад в місті, та його публічні виступи на сесії стосовно цього питання. Враховуючи такі дії з боку посадових осіб міської влади, які вже не криючись перейшли на відкриті погрози щодо фізичної розправи депутатів,? можна з високою вірогідністью стверджувати, що саме ці особи причетні до обстрілу помешкання опозиційного депутата, та були замовниками цього злочину.
  Крім того, на попередній сесії сусідка заступника міського голови(громадяннка похилого віку) , публічно звернулись до мера міста захистити її від дій сусіда-посадовця, але що ми бачимо? нуль реакції від мера, -на заяву громадянина
  Якщо посадові особи органів місцевого самоврядуваня, застосовують прямі погрози в адресу депутатського корпусу, та мешканців міста, то можна сміливо стверджувати, що це не міська влада, а якась»МАЛІНА»-і що городянам чекати від такої влади.

 2. Не меньш дивно, що ці погрози від посадової особи органів влади до депутата лунали в присутності міського голови, який не тільки не зупинив дії свого підлеглого, але всім своїм виглядом дав йому понять «мол по правильному путі ідете товаріщь».
  Ще дуже добре городяни памятають і ту сесію, коли депутати Вознесенської міської ради не залежно від своїх політичних вподобань, та особистих відносин, засудили напад на помешкання депутата, а що ми тоді почули від влади «Ми не робили ніяких заяв від влади з цього приводу, щоб на нас не подумали», так тоді ніхто не думав на владу, а зараз просто впевнені в цьому, тому, що коли закінчуються аргументи в дію вступають прямі погрози.
  На приклад, що ще добре врізалось в память, підбір кадрів на роботу в органах місцевого самоврядування і як стверджує мер, що це його прерогатива. Будь ласка, але ми всі памятаемо керуючи справами виконкому В………у, знаемо чия вона родичка, та з яких причин вона пішла з посади. І ми бачимо всю діяльність влади, коли вже депутати обласного рівня, які наближені до влади, вже починають критикувати місцеву владу, але при цьому використовують чомусь саме ті матеріали, громадських організацій та опозиційних партій по яким вже давно працюють правохоронні органи.
  Тому саме ми бачимо, що в місті дійсно зявились політичні та громадські організації, які не підігрують владі як інші.
  Я впевен, що найближчим часом, в пресі з»явиться повний аналіз дій Вознесенської влади не тільки на місцевому, а й загальнодержавному рівні

 3. Корнет

  Думаю, что председателю депутатской комиссии по законности Кондратенкову Ю.Н. надо использовать ЗАКОН для защиты своих прав как депутата так и гражданина. Чтобы неповадно было каким-то «брынзам» угрожать депутатам…

 4. Я думаю, что если человек который возглавляет комиссию по законности все таки должен принять по этому инциденту какое-то решение.
  Просто этот «имбицыл» из местного самоуправления ведет себя как БЫДЛО. И теперь скажите пожалуйста сможет ли БЫДЛО дать Вознесенску какое-то будущее?

 5. БЫВАЛЫЙ

  На відео ,в кінці запису чітко видно як перший заступник міського голови Сметана Ю. в присутності самого очільника міста та присутніх депутатів відкрито погрожує депутатуту,та ще й голові постійної коміссії законності та правопорядку в сесійній залі на предмет нанесення останньому тілесних ушкоджень, при цьому виявляє неповагу до депутатів,штовхає депутатів, то це вже просто жах. І знову Луков В., замість того щоб припинити нахабницькі дії свого підлеглого, мовчки спостерігає це неподобство. В народі кажуть що свита робить короля. Так це про нашого мера та його заступника.

 6. БЫВАЛЫЙ

  Ванька Черноморец как колобок ,и от «рыгов» сбежал ,и от ЮВТ сбежал,а теперь и от ляшковцев укатил. Говорят прибивается этот самозванец вместе со своей супругой к партии Гриценко. Вот создаст репутацию еще одной партии ! Если » Гражданская позиция» собирает под свои знамена всякую шушару и хочет иметь какой-то рейтинг,то это понятно,но какая может быть гражданская позиция у этого молодого человека,если он со своей супругой бегает от одной партии к другой,при этом не имеет никаких моральных принципов. А еще всем рассказывает что был на Майдане и там его ранили. В топку такого майданутого.

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.