Не пропусти

На честь загиблого Олександра Бойка встановлено меморіальну дошку

6 грудня вся Україна відзначає День Збройних Сил України. Саме зараз, коли країна вже близько 5 років знаходиться в статусі військових дій, кожен із нас пишається українською армією та військовослужбовцями, які на передовій захищають нашу країну від лютого ворога.

Тож не випадково, саме цього дня, вознесенці вшанували пам’ять земляка, героя нашого часу, полковника Збройних Сил України, командира розвідки 50-го полку Національної гвардії України Олександра Бойка, котрий загинув на Луганщині 3 червня 2017 року. Сьогодні рідні та близькі, друзі та сусіди, небайдужі городяни прийшли до його рідного подвір’я для відкриття меморіальної дошки. Зі сльозами та смутком в очах присутні згадували Сашка, як того, хто любив всім серцем життя, був справжнім чоловіком та людиною з великої літери.

Честь відкрити меморіальну дошку надали міському голові Віталію Лукову та матері загиблого Людмилі Григорівні, а присутні вознесенці поклали квіти до підніжжя пам’ятного знаку. Хвилиною мовчання вшанували пам’ять усіх українців, які поклали своє дорогоцінне життя за цілісність та незалежність нашої держави.

Олександр назавжди став прикладом мужності та жаги до перемоги, адже є гордістю своєї родини, свого міста та всієї України. Герої не вмирають!

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

http://voz.gov.ua/novini/1436-na-chest-zagyblogo-oleksandra-boika-vstanovleno-memorialnu-doshku.html

1 комментарий

  1. Волк накинувший на себя шкуру «патриота», здесь открывает памятный знак погибшему-воину, а неделю назад отказывает матери погибшего в материальной помощи. (мог бы собрать своих замов-мордоворотов и скинутся с зарплаты.)

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.