Не пропусти

У Вознесенській РДА відбулося засідання Ради регіонального розвитку Вознесенського району

03.12.2018р.  перший заступник голови райдержадміністрації, виконувач функцій і повноважень голови райдержадміністрації Тетяна Панова провела засідання  Ради регіонального розвитку Вознесенського району. Захід відбувся за участю голови районної ради Івана Бурдіна, керівника апарату райдержадміністрації Олександра Торопіна, головного спеціаліста відділу закладів культури та охорони культурної спадщини управління культури, національностей та релігій Миколаївської облдержадміністрації Ольги Скарлат, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, установ та організацій району, представників 4 сільських рад, серед них зокрема голови Мічурінської, Щербанівської, Григорівської та Вознесенської сільських рад.

imageimg_20181203_110237

На засіданні підсумували результати роботи за останні роки, а також визначили стратегію розвитку району до 2021 року.

Під час роботи ради присутні заслухали плани складені сільськими головами, щодо розвитку та залучення інвестицій в регіон. Для сільських голів найважливішим питанням наради став розгляд перспективного плану розвитку Вознесенського району на 2019-2021 роки. Адже цей документ закладає фундамент співпраці керівництва району з громадами.

— Питання дуже серйозне. Нами прийнято участь в подібному заході в області і мож сказати, що оцінювалась в цілому ситуація, яка склалася в державі і на Миколаївщині. І незважаючи на всі труднощі, що трапляються ми повинні дивитись в майбутнє. Згадайте, які проекти мали перемогу від району в конкурсі проектів органів місцевого самоврядування. В цьому році 19 проектів від району стали переможцями і будуть втілюватися в життя в районі. Сьогодні 10 мікропроектів також отримали підтримку і будуть фінансуватися на впровадження. Потрібно напрацювати гідні пропозиції, які дозволять розвивати наші громади. Є гарантія того, якщо такі проекти заслуговують на увагу і пройдуть конкурс – однозначно будуть фінансуватися. Не потрібно бути осторонь та залишатися несучасними, не маючи шансу на перспективу покращення життя. Я вважаю, що в нас є ті об’єкти та сфери, які потребують уваги та покращення і ми повинні скористатися шансом, який дає нам держава. Дуже приємно спостерігати за тими проектами, які вже працюють в районі та інвестуються, що дає громадам додаткові можливості для розвитку, — зазначив голова райради Іван Бурдін.

http://voznesensk.mk.gov.ua/ua/news/?id=60652

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.