Не пропусти

Скликається позачергова шістдесят шоста сесія Вознесенської міської ради

Позачергова шістдесят шоста сесія Вознесенської міської ради сьомого скликання відбудеться 07 грудня 2018 року об 11.00 в сесійній залі Виконавчого комітету Вознесенської міської ради.

До порядку денного включені питання:

 • Про затвердження змін до Програми соціально-економічного розвитку м. Вознесенська на 2018 рік;
 • Про затвердження змін до Програми реформування і розвитку житлово-комунального господарства міста Вознесенськ на 2018-2020 роки;
 • Про внесення змін до рішення Новогригорівської сільської ради Вознесенського району від 20 грудня 2017 року № 1 «Про сільський бюджет Новогригорівської сільської ради на 2018 рік»;
 • Про внесення змін до рішення Вознесенської міської ради від 22 грудня 2017 року №14 «Про бюджет міста Вознесенська на 2018 рік»;
 • Про надання в оренду земельної ділянки фізичній особі-підприємцю Наградській О.Ф.

Попередній розгляд питань відбудеться на спільному засіданні постійних комісій міської ради – 07 грудня 2018 року о 10.30 у сесійній залі Виконавчого комітету Вознесенської міської ради.

http://voz.gov.ua/novini/1424-sklykaietsia-pozachergova-shistdesiat-shosta-sesiia-voznesenskoi-miskoi-rady.html

7 комментарии

 1. СПЕЦИАЛЬНО ДЛЯ СЕЛЮКА сметаны:
  Аналітик Атлантичної Ради: Президентство Тимошенко — шанс для нового початку та прогресивного розвитку країни.
  Багато західних спостерігачів хотіли б зміни керівництва України після президентських виборів 2019 року.  Найбільш вірогідним сценарієм є обрання Тимошенко президентом і значне збільшення представництва її партії у парламенті — вона перемагає в опитуваннях зі значним відривом.
  Заходу вже зараз необхідно готуватися до такого розвитку подій. Перспективу приходу Тимошенко до влади варто розглядати, як шанс для нового початку, покращення відносин і прогресивного розвитку країни загалом.
  Певні аспекти її поточної позиції та кар’єри могли б послужити відправною точкою для такого далекоглядного підходу. Перш за все, Тимошенко стала б першою у східнослов’янському світі жінкою-президентом. Тимошенко вже зламала бар’єри, коли у 2005 році стала першою жінкою-прем’єр-міністром, а її обрання на президентську посаду було б величезним кроком вперед щодо гендерної рівності на всьому пострадянському просторі.
  По-друге, за останні 20 років Тимошенко вдалося побудувати прозахідну партію під назвою «Батьківщина». Створення цієї організації зміцнило українську демократію. На відміну від більшості інших політичних проектів в Україні у «Батьківщини» є функціонуючі регіональні та місцеві осередки, які більш-менш рівномірно розповсюджені по всій території України. Її фракція присутня в українському парламенті протягом багатьох років, а сама партія є членом-спостерігачем Європейської народної партії, альянсу християнсько-демократичних партій ЄС. «Батьківщина» популярна не лише через особистість Тимошенко, але і через свої соціально-економічні ініціативи.
  По-третє, Тимошенко відрізняється від старої гвардії пострадянських призначенців. Вона має досвід роботи в урядів за часів Леоніда Кучмі. Але при цьому у 2001 році він же кинув її до в’язниці. Коли Порошенко при Януковичі обіймав посаду міністра у 2011-2012 роках, вона у цей час, знову ж таки, сиділа за ґратами. Самі по собі ці ув’язнення не можна вважати рекомендацією, проте вони вказують на те, що вона з іншого матеріалу, ніж Кучма, Ющенко, Янукович і Порошенко,  жодного з яких ні разу не заарештовували за всю їхню політичну кар’єру.
  Нарешті, протягом останніх місяців Тимошенко та її партія провели низку добре організованих конференцій під назвою «Новий курс», які передбачали широку участь та плюралістичні дискусії. На цих зустрічах лунали змістовні промови та відбувалися інтерактивні дебати, які містили багато інноваційних підходів. На них також запрошували велику кількість активістів і спеціалістів, які не належать до «Батьківщини». Насправді, конференції «Нового курсу» представили настільки багато новаторських планів, що політичним експертам їх важко повністю перетравити.
  Тимошенко критикують за її популізм, масштабні соціальні програми та непоступливість під час парламентських дискусій. Хоча насправді така поведінка є цілком традиційною для західних опозиційних партій, які не знаходяться при владі. А зважаючи на те, наскільки вузький простір для дій має будь-який український уряд, уряд Тимошенко співпрацюватиме з МВФ, Європейським Союзом та іншими міжнародними організаціями цілком продуктивно.
  Андреас Умланд
  (передрук матеріалу з сайту Атлантичної Ради Atlantic Council)

  Президентство Тимошенко — шанс для нового початку та прогресивного розвитку країни, — Андреас Умланд
  Багато західних спостерігачів хотіли б зміни керівництва України після президентських виборів 2019 року. Найвірогіднішим сценарієм є обрання Юлії Тимошенко, адже станом на листопад 2018 року вона є фаворитом перегонів, а її «Батьківщина», відповідно до соцопитувань, впевнено перемагає на парламентських виборах. 
  Про це пише у своїй статті для Atlantic Council старший науковий співробітник Інституту євро-атлантичного співробітництва в Києві Андреас Умланд.
  За його словами, перспектива приходу до влади Юлії Тимошенко повинна також розглядатися, як шанс для нового початку, покращення відносин і прогресивного розвитку країни загалом.
  Автор блогу звертає увагу на те, що Тимошенко стала б першою у східнослов’янському світі жінкою-президентом. Це саме по собі буде вартим уваги досягненням в контексті традиціоналістської культури православної християнської цивілізації, а також неорадянських моделей поведінки, які історично не надто підтримують владу жінок, вважає Умланд.
   «Тимошенко вже зламала бар’єри, коли у 2005 році стала першою жінкою-прем’єр-міністром. А її обрання на президентську посаду було б величезним кроком вперед щодо гендерної рівності на всьому пострадянському просторі», — зазначає старший науковий співробітник Інституту євро-атлантичного співробітництва в Києві.
  По-друге, за останні 20 років Тимошенко вдалося побудувати прозахідну партію під назвою «Батьківщина», створення якої зміцнило українську демократію, звертає увагу журналіст. У «Батьківщини» є функціонуючі регіональні та місцеві осередки,  фракція присутня в українському парламенті протягом багатьох років, а партія є членом-спостерігачем Європейської народної партії, альянсу християнсько-демократичних партій ЄС.
   «Батьківщина» популярна не лише через особистість Тимошенко, але і через свої соціально-економічні ініціативи. Іншими словами, вона є ближчою до західної політичної партії, ніж до пострадянського «політично-технологічного» проекту або пвсевдопартії, пише Андреас Умланд.
  По-третє, Тимошенко відрізняється від пострадянських призначенців, бо вона двічі сиділа у в’язниці.  На думку журналіста, «вона з іншого матеріалу, ніж Кучма, Ющенко, Янукович і Порошенко,  жодного з яких ні разу не заарештовували за всю їхню політичну кар’єру».
   «Можна сказати, що два арешти Тимошенко як опозиційного політика радше свідчать про страх її опонентів перед її рішучістю, ніж про якісь надзвичайні проступки», — зазначив автор.
  Нарешті, протягом останніх місяців Тимошенко та її партія провели низку добре-організованих конференцій під назвою «Новий курс», які передбачали широку участь та плюралістичні дискусії. 

 2. Корнет

  Щось зовсім не зрозуміло. 3 грудня була позачергова сесія, 7 грудня — знову позачергова сесія. Міські чиновники вважають депутатів своїми іграшками ?
  Що не можна було на позачнргові

 3. Корнет

  Щось зовсім не зрозуміло. 3 грудня була позачергова сесія, 7 грудня — знову позачергова сесія. Міські чиновники вважають депутатів своїми іграшками ?
  Що не можна було на позачерговій сесії 3 грудня розглянути всі питання?

 4. БЫВАЛЫЙ

  А що тут не зрозумілого, пропихуеться черговий раз одне незаконне земельне питання
  ,яке лобіює депутат Чорноморець І. , адже сімейний бізнес — це святе. А те що пропихує земельні питання на сессіях не законні і таким чином обдурює людей, які потім з такими рішеннями нічого зробити не можуть — то це вже не до нього. Поц натураьний.

 5. И не лень было это писать два раза? Ничего из вышеописанного не будет. Тимошенко это креатура путина и новый курс это курс в расию

 6. ивахненко виктор

  та можно было, конечьно! Но интрига в другом: пятый вопрос—о предоставлении в аренду земельного участка, на котором расположено питейно-жвачно-развлекательное заведение КАРМЕН», собственником которого является депутат Катерина Наградская ( желает взять в аренду дочь Катерины…но суть вопроса—не меняется : бизнес семейный! Желание получить землю в аренду—противозаконно но, на одной из предшествующих сессий депутату Катерине Наградской удалось «продавить» решение в свою пользу! А Луков— …ать его иттить))—взяв и наложил ( не, не в штаны))—ВЕТО. Но Катерина—наступаеть)) и на этой сессии будет предпринята попытка ПРЕОДОЛЕТЬ ВЕТО ЛУКОВА , нужно всего лишь 23 согласных депутатов!! Особую пикантность ситуации придает приглашение депутата Плахотного : типа, а давайте, сразу после сессии, соберемся у коллеги КАти Наградской, и…пообщаемся за рюмкой чая, поищем консенсусы, подведем итоги нашей напряженной работы. Да, уважаемые читатели, сбор будет проходить именно на проблемной территории, так сказать там, где поляна накрыта!)) А чего ж—Луков —в очередной раз—разыграет комедию : ВЕТО преодолеют, поляну благосклонно примут и…..как в старые ,добрые времена : БУДЬМО!!

 7. Патриот

  Нагдадська подпихивает свой незаконный вопрос по мафу!

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.