Не пропусти

Если у вас требуют имущество под предлогом военного положения — немедленно обращайтесь в правоохранительные органы

Будь-які випадки вимагання передачі майна, грошей тощо від громадян або підприємців під приводом введення воєнного стану на території Миколаївської області є незаконними.

47115866_1494804297288542_1626226531258859520_o

В разі, якщо подібне відбувається, необхідно невідкладно звернутись до правоохоронних органів. Про це повідомили в ході спілкування керівництва Миколаївської облдержадміністрації, ГУ Національної поліції в Миколаївській області, обласного військового комісаріату, Миколаївського гарнізону та ГУ ДСНС України в Миколаївській області з журналістами в рамках інформаційного проекту «Маю силу відповідати».

Голова Миколаївської облдержадміністрації Олексій Савченко наголосив, що наразі в області не введено в дію жодних обмежувальних заходів, передбачених законодавством України під час воєнного стану, окрім заборони на фіксацію та і передачу інформації про пересування військової техніки і військових підрозділів та використання цивільними особами військового одягу. Зазначимо також, що залучення осіб до військових зборів відбувається винятково у встановленому законами України порядку.

Прес-служба Миколаївської обласної адміністрації

izvestia.nikolaev.ua

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.