Не пропусти

НАГАДУЄМО! ПРОЇЗД ДЛЯ ПЕНСІОНЕРІВ БЕЗКОШТОВНИЙ з 1 грудня 2018 року по 01 січня 2019 року

Сьогодні в маршрутних автобусах міста були розміщені оголошення про відновлення пільгового перевезення пенсіонерів по «картці вознесенця» з 1 грудня 2018 року. Пільгове перевезення буде здійснюватись при пред’явлені «картки вознесенця» та пенсійного посвідчення.

Але, чомусь, жодного слова не було сказано про те, що це буде БЕЗКОШТОВНЕ перевезення ?!

 

Звернення ТОВ «Вознесенськавтотранс»  до мешканців міста!

ruta3

Шановці вознесенці!

ТОВ «Вознесенськавтотранс»  дякує за терпіння та розуміння ситуації, що склалася із пільговими перевезеннями в місті. Вкотре наголошуємо, що чітко усвідомлюємо, що проводячи акцію протесту з метою привернення уваги до незаконних дій ПП Ярошенко при організації перевезень, ми створили проблеми для особливо вразливої групи населення – пенсіонерів. Але іншого виходу аби зупинити свавілля і беззаконня у нас не було! Нам набридли обіцянки, що лунали на всіх рівнях та не давали позитивного  результату.   Щодня, внаслідок організації зі сторони недобросовісного конкурента незаконних перевезень в місті, наше підприємство зазнає чималих збитків. А обсяг пасажирських перевезень – це складова нашої заробітної плати, це наші робочі місця. У нас теж  сім’ї, які потрібно забезпечувати, діти, яких потрібно годувати, одягати, навчати.

Приємно відзначити той факт, що наша акція не була марною. Нам вдалося привернути увагу до проблеми перевезень у Вознесенську та  змусити місцеву владу вдатися до рішучих дій. Сьогодні це питання на контролі у найвищих органів влади, і ми сподіваємося на його позитивне вирішення та повернення у правове коло, бо беззаконня має бути припинено. Враховуючи це та з  метою компенсації завданих збитків мешканцям Вознесенська, які  з 25 жовтня не могли скористатися правом пільгового проїзду, ТОВ «Вознесенськавтотранс»  повідомляє, що з 1 грудня 2018 року по 01 січня 2019 року перевезення осіб пенсійного віку на міських маршрутах при наявності «картки вознесенця» буде здійснюватися безкоштовно та без обмеження кількості поїздок. При цьому міська влада продовжить компенсацію 3-х грн. за кожне перевезення 1 одного пасажира пенсійного віку, а 2 грн., які сплачували пасажири, – оплатить наше підприємство.

З 01 січня 2019 року перевезення будуть здійснюватися у звичному режимі за  «карткою вознесенця».

З повагою,

колектив ТОВ «Вознесенськавтотранс».

2 комментарии

  1. прохожий

    И на нас сошла благодать! Это ли не чудо?

  2. БЫВАЛЫЙ

    Не брешіть людям,ваша акція не законна, ви порушили умови договору. Міська влада на чолі з Луковим В нічого не зробили щодо порушника договору Піпії М. Завдяки рішучим діям громадськості та ВО «Батькіщина»по висвітленню вашого беззаконня , перевізник Піпія М. змушений тепер повернутися до льготного перевезення пенсіонерів громади, бо ледве не втратив свій бізнес.

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.