Не пропусти

Вознесенськ відзначив День гідності та свободи мистецьким флеш-мобом

21 листопада Україна святкує День гідності та свободи – день, в який люди згадують події двох Майданів. Свято введено з метою утвердження в країні ідеалів свободи і демократії.

В місті Вознесенську до святкування підійшли творчо, вирішивши відзначити його молодіжним мистецьким флеш-мобом «Переведи мене через Майдан». Учні шкіл міста виклали за допомогою жовто-блакитних планшетів герб України, змінюючи одне одного протягом вистави. Розкладання планшетів супроводжувалось зачитуванням тематичної поезії.

По закінченню флеш-мобу присутні згадали всіх патріотів, які поклали голови за незалежність та цілісність України, в тому числі і на Сході країни. Серед них є і вісім возенсенців. Присутні вшанували їхню жертву хвилиною мовчання.

Після цього усі бажаючі поклали квіти та свічки до Меморіального знаку Героям Небесної Сотні та до іменного каменю пам’ятника воїнам-захисникам, загиблим за цілісність Незалежної України.

Завершились урочистості Державним Гімном України у виконанні Анастасії Вольської.

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

http://voz.gov.ua/novini/1333-voznesensk-vidznachyv-den-gidnosti-ta-svobody-mysteckym-flesh-mobom.html

2 комментарии

  1. Веселый

    Какие же все приспособленцы, аж противно. Помню как Янукович приизжал в город, аж писялись все от радости и восторга, а теперь такі патріоти стали. Не стыдно перед детьми Лариса Михайловна? За таких деятелей как луков и сметана вообще молчу.

  2. А, что Вы хотели какой мер такие и «заменители». Страну продадут за 3 копейки. Вы же посмотрите мер систематически в своих выступлениях заявляет о «несостоятельности центральных органов власти», при этом еще на форуме вежливо «подь@бнул» губернатора, что в области бардак, так надо уметь-это не каждому дано.

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.