Не пропусти

Вознесенський район відсвяткував своє 95 –річчя

16 листопада Вознесенський район відсвяткував свій День народження — 95 річницю заснування. Також в цей день привітали з Днем працівників сільського господарства представників аграрного сектора району, невтомних трударів рідної землі на малій Батьківщині. Ця подія є знаковою і для усіх жителів Вознесенського краю, який славиться визначними історичними подіями, дружними, роботящими людьми та добрими традиціями.

З цієї нагоди відбулися урочисті заходи, серед яких — виставка-ярмарок у міському будинку культури, яка включала у себе продаж кулінарних виробів, запашної випічки, частування варениками, тощо. Гостинно зустрічали господині на святковій ярмарці керівництво району: депутата Миколаївської обласної ради Григорія Ташлика, заступника голови райдержадміністрації Олену Козуб, голову районної ради Івана Бурдіна, гостей святкування, представників трудових колективів установ, підприємств, організацій, громадськості району.

Усі бажаючі мали нагоду придбати з представленого асортименту кулінарних шедеврів щось на свій смак. Та найважливіше в сьогоднішньому дійстві була радість від спілкування, неповторність вражень. Адже ярмарок — це і свято торгівлі, і справжній фестиваль мистецтва Вознесенського краю.

Офіційну частину святкувань вітальним словом відкрив депутат Миколаївської обласної ради Григорій Ташлик, який виконав почесну місію та передав вітання від голови Миколаївської обласної ради Вікторії Москаленко: «Від щиро серця вітаю мешканців громади з ювілейною датою – 95-ю річницею заснування Вознесенського району! Це свято всіх, хто тут народився і виріс, хто приїхав колись, щоб залишитися тут назавжди та продовжувати славну історію цього краю та особливі традиції. Висловлюю щиру вдячність усім мешканцям, які є небайдужими до долі рідного краю, і насамперед – людям старшого покоління, мудрим наставникам і вчителям, тим, хто пройшов і війну, і голод, і розруху, але залишився незламним, не втратив віри, а став прикладом безкорисливого служіння малій батьківщині, змінюючи своєю невтомною працею кожен день життя на краще. З приводу свята прийміть слова вдячності за вашу самовіддану працю на благо розвитку територіальної громади. Бажаю вам і вашим сім’ям  міцного здоров’я, щастя, родинного благополуччя та здійснення ваших життєвих планів та сподівань. Вітаю всіх вас зі святом!».

Також вручив Грамоту Верховної Ради України за заслуги перед українським народом директору ПрАТ «АКЗ» Вознесенського району Сергію Анатолійовичу Білому.

«Прийміть вітання від всього депутатського корпусу та від мене особисто з нагоди 95 – річчя Вознесеншини та Дня працівників сільського господарства. Бажаю вам добра, щастя, благополуччя, успіхів. Зі святом!», — зазначив Григорій Ташлик.

Також Почесною громадою Миколаївської обласної ради нагороджено Володимира Горового – депутата Прибужанівської сільської ради восьмого скликання, керівника СФГ «Горовий В.В.»; Василя Юхимовича Мороза – генерального директора ПрАТ «Микитівський гранітний кар’єр»; Віктора Олексійовича Ніколаєва – директора ТОВ «Фасад»; Сергія Володимировича Солодаєва – директора ТОВ «Ольвія».

Взяла слово до виступу Олена Козуб, котра згадала всіх людей, які працювали протягом 95 років на Вознесенщині, які в різні часи розбудовували та своїми здобутками прославляли Вознесенський край.

«Найбільшим багатством нашого краю є його народ. Трудолюбивий і співучий творить добробут та історію, прославляє нашу маленьку Батьківщину», — поздоровила Олена Козуб.

В свою чергу вона звернулася з теплими словами привітань до всіх присутніх, побажавши усім здоров’я, щастя, достатку та добра у домівках та миру в рідній країні.

Також зі святкової сцени мешканців району вітав Іван Бурдін. З нагоди знаменної дати нагородили кращих працівників трудових колективів Вознесенського району Почесними грамотами райдержадміністрації та районної ради.

Продовженням свята стала концертна програма за участі творчих колективів району, зокрема танцювального колективу «Перлинка», «Вікторія», «Русинка», «Веснянка», «Арт-Денс»; вокального ансамблю «Мрія», «Калинонька», «Любисток», вокального тріо «Сузір’я», «Пролісок»; фольклорного колективу «Мальва», інструментального ансамблю «Ізвораш», солістів Вознесенського району: Наталії Лужняк, Любові Сподіної, Володимира Мазура, Олександра Поліщука, Дмитра Мосензова; народного театру естради «Факел», народного вокального ансамблю «Вербиченька» ДП ДГ «Зорі над Бугом», зразкового танцювального колективу «Пролісок», народного ансамблю української пісні «Невичерпне джерело» та «Українські вечорниці». Святковий концерт подарував присутнім чудові пісні, прекрасні номера художньої самодіяльності та гарний настрій. Глядачі отримали чи мало неймовірно позитивних емоцій та вражень.

 img_20181116_085444img_20181116_085559

img_20181116_090442img_20181116_090442

img_20181116_111650img_20181116_101030

img_6811img_6809

http://voznesensk.mk.gov.ua/ua/news/?id=59045

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.