Не пропусти

ЗАЯВА фракції ВО «Батьківщина» у Вознесенській міській раді щодо пільгових перевезень

ЗАЯВА

фракції ВО «Батьківщина» у Вознесенській міській раді

Шановна громадо!

Шановні колеги — депутати!

 

В середині жовтня у Вознесенську сталася надзвичайна подія,  яка збурила мешканців міста та мала значний резонанс в області. Відтоді ситуація лише накаляється: страждають люди, а міська влада на чолі з мером Віталієм Луковим, демонструє всій країні безвідповідальність і

безгосподарність.

Вже минуло більше трьох тижнів, як наближене до мера Вознесенська пана Лукова підприємство ТДВ «Вознесенськавтотранс», яке в кінці 2017 року, не без його допомоги, виграло конкурс та отримало право перевезення пасажирів практично на всіх маршрутах, раптово, без попередження, припинило обслуговувати пенсіонерів за «карткою вознесенця». В жовтні поточного року бізнес-партнер нашого мера – М.Піпія грубо порушив умови договору, укладеного за результатами конкурсу та висунув ультиматум, чим зробив заручниками своїх особистих інтересів 13-ти  тисяч пенсіонерів міста Вознесенська.

Наш мер-реформатор, замість того щоб негайно втрутитись у ситуацію, погасити конфлікт та захистити інтереси пенсіонерів, самостійно  очолив цей процес та почав шукати винних та захищати М.Піпію.

Не зупинив пана Лукова навіть резонанс, який виник у місцевій та обласній пресі після заяви з цього приводу депутата нашої фракції Ю.Кондратенкова. Більше того, наш мер настільки повірив у свої «новаторські здібності», що на Раді регіонального розвитку 12 листопада, звернувся до Президента України з проханням захистити Вознесенськ від «чорних перевізників». Президент негайно дав доручення голові Миколаївської ОДА Олексію Савченко розібратися.

І сталося те, чого Ви, пане Луков, найменше очікували. В області відреагували миттєво.

Наступного дня з’явилась заява заступника голови Миколаївської ОДА Валентина Гайдаржи про те, що мер Вознесенська «бреше та захищає інтереси одного перевізника і намагається тиснути на конкурентів». А Олексій Савченко, на підтримку якого Ви так розраховували, поставив однозначну оцінку Вашим діям: «Це незаконно і нечесно!».

Це відбулося тому, що Ви ввели в оману Президента та збрехали на всю Україну! Картку вознесенця перевізник перестав використовувати з 25 жовтня. А не 2-3 дні тому, як ви заявили 12 листопада  на Раді регіонального розвитку в м.Києві.

А брехунів у нас не люблять. В народі кажуть: «Бреши не бреши, а правда одна!».

До речі, правда полягає в тому, що Вам пропонували за рахунок субвенції з Державного бюджету придбати чотири львівських електробуса для роботи на пільгових маршрутах. Також Ви відмовились від будівництва сонячної електростанції у місті Вознесенську, хоча на її будівництво вже було виділено  з державного бюджету 30 млн. грн із 68 необхідних. Про це заявив народний депутат Олександр Лівік. Електробуси могли б перевозити людей на електричній енергії по «зеленому тарифу», а не на дорогому та шкідливому для довкілля бензині. Сьогодні вже зросли

ціни на пальне і перевізники країни вимагають збільшити вартість проїзду до 9-10 грн. Як Ви будете захищати людей в такій ситуації? Ви не подумали, що сонячна електростанція – це відновлюване джерело енергії, а електробус – це екологічно чистий вид транспорту. І за цим майбутнє.

Ви позиціонуєте себе як реформатора. А в чому полягають Ваші реформи? Камери відеоспостереження, велодоріжка та «картка вознесенця», якою неможливо скористатися?

Пане мер, Ви настільки спаплюжили своє ім’я та підмочили свою ділову репутацію, що від Вас відхрещуються навіть соратники з президентської партії! Не сподівайтесь, вони не стануть захищати Вас від народного гніву, бо Ви забрехались!

В цьому контексті у фракції ВО «Батьківщина» є питання до організаторів минулорічного псевдоконкурсу: «Як могло статися, що автопідприємства однієї людини – М.Піпія – зайняли абсолютне монопольне становище на ринку автоперевезень в місті? І куди дивились відповідні

контролюючі органи?». Тому, ми звертаємось до Вознесенської місцевої прокуратури з проханням провести перевірку та з’ясувати чи є у діях мера Вознесенська ознаки конфлікту інтересів та чи не призвели його бездіяльність та нехтування службовими обов’язками до порушення

законних прав і інтересів пільгових категорій населення в місті Вознесенську.

І останнє. Пане Луков, люди Вам довірили управління містом не для того, щоб Ви використовували своє службове становище в особистих цілях та  для лобіювання інтересів бізнесу, а не громади!

Не личить керівнику органу місцевого самоврядування у європейській демократичній країні так робити!

А тим паче ховатися у Польщі більше 10-ти днів разом з першим заступником та своїми дружинами , поки в місті з кожним днем зростає соціальна напруга, невдоволення та розчарування у Вас, як  у нашому міському голові.

Шантаж,  брехня  та бездіяльність не пройдуть!

В даній ситуації існує єдине правильне рішення – Ваша добровільна відставка! 

 

Прес-служба Вознесенської міської організації

ВО «Батьківщина» у Вознесенській міській раді

 

8 комментарии

 1. БЫВАЛЫЙ

  Піймався Луков на черговій брехні, та ще й підставив губера перед президентом. Сам голова ОДА Саченко О.,після перевірки сказаного лукавим на нараді при президенті країни, сказав що «Луков В.,він бреше……Це ж пряма спекуляція, це не законно та нечесно». Захмарилось над лукавим. ЧЕМОДАН -НІССАН НОУТ -НА@РЕН поки не піздно.

 2. БЫВАЛЫЙ

  Что-то молчит газетенка «Маю право» по этому поводу. Слабо Григоряну Э. прокомментировать беззубость и бездеятельность лукавого ? Видать кишка тонка. А на других тявкать и лить грязь не устает.

 3. Ну все правильно сказано, о ситуации которая сложилась в городе с перевозкой льготной категории населения.
  Почему-то среди нескольких фракций которые есть в Вознесенском городском почему-то нашлась только одна «Батькивщина», которая не побоялась высказаться в отношении мера.
  Почему я так говорю, ну вот вам реальный пример когда депутат обл.совета В.Невеселый
  представляющий политическую силу «Видродження» поднимает не менее актуальную тему для Вознесенска дороги, но почему-то депутаты представляющие эту политическую силу в Вознесенском гор.совете заняли позицию как-то «тышко-нышком».
  Тем более,что на местном уровне, какие-то политические распри неуместны, если на кону стоят вопросы жизнеобеспечения города.
  Вознесенску не повезло в том плане, как говорят в народе, что образовалась городская проблема «ДУРАКОВ И ДОРОГ», может звезды как-то не так расположились?
  Что понравилось в заявлении ВО «Батькивщины», что они публично и корректно подсказывают меру выход из сложившейся ситуации, а то получается так, что в Вознесенске мер работает только из под палки. Правильно где-то было сказано в коментариях, что это не тот Луков, который ранее бегал и вкручивал лампочки пенсионерам в подъездах.
  Как мне озвучил один мой знакомый, который был на этой самой раде экономического развития 12-го числа, то судя по реакции президента он ему сразу не понравился почему-то, хотя наш мер и винницкий и вот вам мгновенная реакция губернатора, поэтому мер и не поехал в Николаев на экономический форум.
  Я думаю, если наш мер обратился к президенту публично за помощью по наведению порядка с какими-то «черными перевозчиками», то почему бы жителям города или же депутатам гор.совета, также публично не обратится к президенту с просьбой, чтобы он «попросил»нашего мера просто выполнять свои служебные обязанности, с помощью правохранительных органов или без их участия ну это как уже получится.?

  т

 4. Ну с «Немаю право говорить проти волі Ерика Юрийовича» все зрозуміло, а що Дзд? Опублікує це звернення чи всціться Туркоман?

 5. ДАЕШЬ ПРОЕЗД ПО ГОРОДУ 4 грн.-реально обоснованная цена

 6. Конечно же не опубликует. Мише Вознесенскому надо опять организовывать акцию или начать печатать газету «Вознесенск онлайн»

 7. БЫВАЛЫЙ

  Я думаю что Туркоман Н.Н. напечатает заявление фракции в » ДзД «,так как напечатали статью депутата Кондратенкова Ю. потому что это злободневный вопрос нашего города. По этому вопросу разбирался губернатор области, выполняя поручение Президента И ОПУБЛИКОВАНО ВЫВОДЫ ОБЛАСТНОГО РУКОВОДСТВА. А вывод таков — ЛУКОВ В.Д В Р Е Т , и как оказывается врет не только в вопросе перевозки пенсионеров. В очередной раз она может показать обществу что газета» ДзД «независимый печатный орган города , а не лукавого.

 8. Также удивляет во всей этой истории с перевозками удивляет позиция Вознесенской прокуратуры?, Вы защищаете права детей (имеется ввиду ситуация с музыкальной школой), а пенсионеры и льготная категория граждан как то не заслужили «вашего внимания», может это совсем не так?, но почему-то складывается такое впечатление.

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.