Не пропусти

Стартувала акція протесту «21.11.2018 Я НЕ КОРИСТУЮСЬ МАРШРУТКАМИ ПІПІЇ та отримую 10 грн. від МІШИ»

               screenshot_2

Підтримай акцію протесту, проти свавілля перевізника Піпії відносно пенсіонерів, не користуйся 21.11.2018р. маршрутками цього перевізника.

Від тебе твоє фото з зупинки на мій фейсбук, підписка на сторінку  та номер мобільного телефону.

І ТИ ГАРАНТОВАНО ОТРИМАЕШ 10 грн. на ТВОЮ МОБІЛУ.

https://www.facebook.com/profile.php?id=100013304085200

 

5 комментарии

 1. У В А Ж У Х А

 2. БЫВАЛЫЙ

  ВСІ НА АКЦІЮ !!!

 3. Не треба бути футурологом, аби передбачити, що за таких обставин мер міста заявить про чергові «продєлкі» якогось «чорного перевізника».
  Ситуація яка склалась на ринку перевезень в місті нагадуе славнозвісну піраміду «МММ», де мер міста нагадує Льоню Голубкова, який кричить на всіх рівнях
  -«Я не халявщик, я партнер», ось тільки населенню доводиться здогат\дуватись, чий він партнер ООО»Вознесенськавтотранса»?, чи громадян міста?

 4. Від того Лукова, який на перших порах, кинувши свій кабінет, їздив до бабульки вкручувати лампочку — нічого не залишилося.
  Наразі маємо самовпевненого і зарозумілого міського голову, який пишається тим, що він Є.
  В цьому йому допомогає його команда, яка при кожному слушному моменті йому нагадуї про те, які розумні і корисні речі він робить. Але не уточнюють для кого!

  У Первомайську міський голова має 0 % премії у 2018 році. Бо депутати вирішили, що міський голова відробляє свою заробітну плату , але нічого нового та прогресивного для розвитку міста не робить.

  А у нас — міський голова та його заступники — на рік вперед мають таку собі «добреньку» надбавку до заробітної плати — майже по 30% премії. Незрозуміло за що…

  А депутати, переважна їх частина, скаржаться яка мала в мера зарплата і як багато йому доводиться працювати. Бідний, бідний міський голова… Як же йому прожити без премії?

 5. БЫВАЛЫЙ

  Ви подивіться на склад «його депутатів» і зрозумієте чого в лукавого така премія і чого він дозволяє собі відверто брехати всім. Він рахує себе іноватором ? Та ні , він замаскований зрадник інтересів нашої громади, зрадник пенсіонерів , такий собі балабольчик,який постійно вчить депутатів,громадян міста,використовучи свій педагогічний досвід для досягнення своєї мети. Але громада прокидається і розуміє «солов»їний спів реформатора».

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.