Не пропусти

Розпочались роботи з утеплення фасаду будівлі поліклініки

1541659832_07112018_rozpochalos-uteplennia-polikliniky

У рамках реалізації проекту «Зниження рівня енергоспоживання в будівлях лікарні м. Вознесенськ» розпочалося утеплення будівлі поліклініки Вознесенської лікарні.

Для цього використовується метод «вентильованого фасаду» Одна з його основних переваг – можливість монтажу металевих конструкцій та утеплювача у будь-яку пору року, оскільки при ньому не задіяна мокра штукатурка. Також утеплення будівлі даним методом є швидшим за «мокрий фасад», що дозволить закінчити відповідні будівельні роботи на початку грудня 2018 року.

Для утеплення будівлі використовуються система та PS-панелі польської компанії «Pruszynski» та мінеральна вата товщиною 150 мм, щільністю 80 кг/м2.

Довідково: З 1 вересня 2015 року Фундація ПАУСІ офіційно розпочала реалізацію проекту “Зниження рівня енергоспоживання в будівлях лікарні м. Вознесенськ”. Метою зазначеного Проекту є активізація виконання Плану дій зі сталого енергетичного розвитку в м. Вознесенськ, демонстрація можливостей здійснення подібних проектів в рамках Угоди мерів, досягнення скорочення енергоспоживання до 62% в будівлях Вознесенської міської лікарні. Проект фінансується за кошти Європейського союзу з частковим фінансуванням Вознесенської міської ради.

http://voz.gov.ua/znizhennya-rvnya-energospozhivannya-v-budvlyah-lka/1259-rozpochalys-roboty-z-uteplennia-fasadu-budivli-polikliniky.html

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.