Не пропусти

Про відповідальний бізнес та наслідки безвідповідальності

1541489705_1

Шановні вознесенці! Продовжую відверту розмову щодо відповідального бізнесу в місті публічно. Підкреслюю, що жодним чином не стаю на бік того чи іншого, а лише зазначу, що завдяки відповідальним підприємцям, які своєю діяльністю забезпечують приріст податків до місцевого бюджету, економіка міста починає відроджуватися, за що їм слова щирої вдячності від мене особисто та від громади. Але, на жаль, є зразки безвідповідального бізнесу на території міста. Міська влада вже озвучувала той факт, що ТОВ «ДЭП», більш відоме вознесенцям як будівельно-господарський супермаркет «33м2», є одним із таких негативних прикладів.

На початку формування відносин між міською владою та вищевказаним бізнесом було складено договір оренди на земельну ділянку під будівництво супермаркету. Відповідно до чинного законодавства, коефіцієнт плати за землю в період будівництва для підприємств в 2,5 рази нижчий ніж за умови експлуатації вже готового об’єкту. Оскільки магазин введено в експлуатацію, керівництво ТОВ «ДЭП», після закінчення будівництва повинно було звернутися до міської ради з приводу підписання нового договору оренди землі зі зміною цільового призначення, але цього зроблено не було. Більше того, на території магазину було відкрито нелегальну газову заправку, функціонування якої припинено лише завдяки моєї принципової позиції та власної ініціативи. На сьогодні підприємець не сплачує місту орендну плату навіть за старим договором; сума заборгованості відповідно до діючого договору за оренду землі складає близько 115 тис. грн. І сума ця з плином часу постійно зростає.

З метою усунення боргу керівництво міста неодноразово зверталося за допомогою до всіх можливих контролюючих органів, подало позов до суду. Але представники ТОВ «ДЭП», туди не з’являються, засідання суду постійно переносяться. Тож наступне судове засідання заплановано на 13 листопада поточного року. Чому міська влада так вперто хоче отримати результат? Від рішення суду залежить визнання претензій міської влади законними, в чому ми впевнені, саме тому не відступимо. Позитивне для міста рішення суду може стати прецедентом захисту інтересів об’єднаної громади, прикладом формування відповідальності підприємців перед законом та громадою, а також важливим свідченням того, що робота керівництва міста лежить в правовому полі.

Всі дії, направлені на припинення беззаконня, створеного безвідповідальними бізнесменами, для мене як для міського голови, так і громадянина, є принциповими. В ситуації із супермаркетом «33м2» як громадянин я обрав, на мою думку, найефективніший спосіб боротьби з негативними прикладами бізнесу — принципово не відвідую супермаркет «33м2»та не купую там жодних товарів. Вважаю, що найболючіший удар для будь-якого бізнесу – це відсутність попиту на його товар. Чи займати таку ж позицію кожному вознесенцю, вибір за вами, але давайте не забувати, що від несплати податків страждає вся наша громада. Саме за кошти, які йдуть за сплату оренди землі, з податку на заробітну плату працівників ми й утримуємо лікарню, школи, садочки, заклади культури, будуємо та ремонтуємо дороги, освітлення. Тож чи бути нам більш заможними та упевненими — справа за кожним. Безпосередньо, що стосується супермаркета «33м2», то публічно заявляю, що робота зі стягнення боргів буде продовжена до отримання позитивного результату.

Міський голова В.Д. Луков

 

http://voz.gov.ua/vtannya-zvernennya-ntervyu-mskogo-golovi/1250-pro-vidpovidalnyi-biznes-ta-naslidky-bezvidpovidalnosti.html

5 комментарии

 1. прохожий

  За..ал этот плач Ярославны

 2. БЫВАЛЫЙ

  Помнится совсем недавно Луков со Сметаной аж подпрыгивали на открытии этого супермаркета, а сейчас оказалось,что это безответственный бизнес. На этот безответственный бизнес ранее группа депутатов горсовета указывала лукавому и что имеем ? А имеем безответственный бизнес и «мудрого » мэра, который не в состоянии решать городские проблемы из-за своей недальновидности и безхребетности. Языком болтать и пиариться- это не работать и быть требовательным.

 3. Василий

  А как он может их (проблемы) решать? Как только проблема нарисовалась — так наш «мудрый » сразу на больничном или в командировке, а проблема пусть решается сама. Вот так и влавствуем.

 4. Шановні мешканці міста сьогодні в апеляційному суді м.Одеси був виграний суд стосовно безвідповідального «чорного» перевізника в м. Вознесенську по одному із маршрутів по місту.
  Що це означае, що в послідуючому «білий» перевізник, який до рішення суду на думку міського голови був «чорним», зможе оскаржити проведення конкурсу на перевезення в м. Вознесенську, та подати в суд на міського голову В.Д. Лукова, про захист його прав та ділової репутації, адже мер стверджував, що він є «чорним» перевізником, але апеляційний суд визнав його «білим» перевізником.
  Крім цього можна стверджувати, що рішення Одеського апеляційного суду є підтвердженням тому, що наш мер-новатор збрехав президенту на очах у всієї країни.
  Тому на сьогодняшній день пенсіонерам буде цікаво «по чьом раки по 3 чи по 5» і чи буде діяти картка-вознесенця, чи буде в місті проводитись, чергова акція одним з перевізників? адже вже всі судові справи у нас розглядають реформовані суди?
  Ну і на кінець все місто побачило хто «білий», а хто «чорний» перевізник, а хто просто брехун.

 5. БЫВАЛЫЙ

  В черговий раз всплила брехня мера міста Лукова В. відносно кольору перевізників Вознесенська. «Чорний» став «білим» , а «білий» став таким , яким є насправді… . Таки можливо знайти правду у наших судах! Суд ,своїм рішенням , наглядно підтвердив брехливість очільника міста Лукова . Я би на місті перевізника Ярошенка обов*язково ще подав би до суду на Лукова за його «довгий» та брехливий язик.

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.